Інформація про подію:

Вартість – від 145 грн.
Тривалість – 6 год
Початок – за домовленністю

Найближчі дати:

Щоденно, індивідуально - під замовлення 

Інформація про маршрут:
1 частина:
площа Ринок
вул. Сербська
будинок Легенд
музей зброї "Арсенал"
Порохова вежа
Успенська церква
вежа Корнякта
пам'ятник Федорову
вірменський квартал
вежа Ратуші або Високий замок
2 частина:
підземелля соборів Єзуїтів
Домініканський костел
Аптека - музей або Таємна аптека
2 частина варіант 2:
Шевченківський гай

Зверніть увагу!

Екскурсія може проводитися у будь-який день під індивідуальне замовлення
Вартість:
1 варіант:
- група 15 осіб - 145 грн/особа
- група 20 осіб - 125 грн/ос
- група 25 осіб - 110 грн/ос.
2 варіант:
- група 15 - 220 грн/ос
- група 20 - 195 грн/ос
- група 25 - 190 грн/ос
Для груп меньше 15 та більше 25 осіб розрахунок окремий.

 • shkilna-ekskursija-01
 • shkilna-ekskursija-02
 • shkilna-ekskursija-03
 • shkilna-ekskursija-04
 • shkilna-ekskursija-05
 • shkilna-ekskursija-06
 • shkilna-ekskursija-07
 • shkilna-ekskursija-08
 • shkilna-ekskursija-09
 • shkilna-ekskursija-10
 • shkilna-ekskursija-11
 • shkilna-ekskursija-12
 • shkilna-ekskursija-01
 • shkilna-ekskursija-02
 • shkilna-ekskursija-03
 • shkilna-ekskursija-04
 • shkilna-ekskursija-05
 • shkilna-ekskursija-06
 • shkilna-ekskursija-07
 • shkilna-ekskursija-08
 • shkilna-ekskursija-09
 • shkilna-ekskursija-10
 • shkilna-ekskursija-11
 • shkilna-ekskursija-12

Екскурсія для школярів Львів

Львів – місто з душею, з особливою атмосферою. Його потрібно навчитися слухати. Старовинні вулички Львова – це справжня машина часу, яка розповість про минулі століття краще, ніж будь-який підручник історії. Компанія Feel Ukraine розробила спеціально для школярів екскурсію по нашому славетному місту – вона перегукується зі шкільною програмою і при цьому наповнена цікавими для дітей фактами. Захопливі розповіді, яскраві туристичні об’єкти, спілкування і веселощі – ось що чекає нас на екскурсії.

Екскурсія розрахована на 6 годин і поділена на дві частини. Після першої її частини буде перерва на обід, діти матимуть час підкріпитися, відновити сили та поділитися своїми враженнями з друзями.

Під час першої частини нашої прогулянки ми познайомимось із середньовічним центром Львова – площею Ринок та довколишніми вуличками. Тільки уявіть – колись тут дійсно вирував базар, з’їжджались купці зі всього світу, а фонтани на кутах площі були ніякими не фонтанами, а справжнісінькими криницями…

Далі нас заманить своїми пахощами вулиця Сербська, де знаходиться Львівська майстерня шоколаду. Тут можна поспостерігати за процесом створення ласощів та придбати ексклюзивну продукцію. Шоколадні традиції Львова мають давню історію. «Зі всіх львівських приваб мене найбільше полонила цукерня Залевського» - згадує з ностальгією одну давню кав’ярню відомий письменник-фантаст Станіслав Лем. Львівська майстерня шоколаду відтворює шоколадні традиції та розмах кав’ярні Залевського, що існувала ще на початку XX ст.

Далі ми побачимо химерні фасади Дому Легенд. Ця кнайпа має багато тематичних кімнаток: зал львівської бруківки, зал левів, зал погоди, зал львівської гвари. А на даху сидить сажотрус і припарковано старезне літаюче авто, як у книгах про Гаррі Поттера.

Про військову історію Львова ми дізнаємось, коли відвідаємо Міський арсенал та Порохову вежу. Про епоху Ренесансу розповість ансамбль Успенської церкви та пам’ятник Івану Федорову.

Далі прогуляємось вірменським кварталом. Галичина колись стала гостинним притулком для вірмен, яких вигнали з їх батьківщини монголо-татари в XIII ст. Вірмени внесли вагомий вклад в розвиток міста, заснувавши тут власні шпиталі, школу, бібліотеку, театр і навіть друкарню.

Наприкінці першої частини екскурсії ми побачимо Львів з висоти пташиного польоту, піднявшись на верхівку Ратуші, або, за бажанням школярів, на оглядовий майданчик Високого замку. Ці краєвиди вартують того, щоб зробити багато гарних фотографій на згадку.

Після обіду продовжуємо нашу шкільну екскурсію, спустившись у підземелля єзуїтів. Тут експонуються старовинні предмети побуту і кераміка, фрески XVII-XVIII ст. Тут стоїть загадковий саркофаг XVIII ст., в якому ніхто не був похований, а на внутрішній стороні кришки домовини є дивні пошкодження, ніби з нього хтось намагався вибратися. Розповідають, що у підземеллі бродить дух Чорного монаха.

Далі ми оглянемо надзвичайно красивий бароковий Домініканський собор і завітаємо до найстарішої львівської аптеки-музею «Під чорним орлом». Школярі зможуть оглянути старовинне аптечне обладнання, книги з лікарськими рецептами та багато інших цікавинок. За бажанням учасників екскурсії, можемо відвідати «Таємну аптеку», також одну з найстаріших у Львові. Тут в давнину діяла секретна фармацевтична лабораторія, в якій Таємний Аптекар варив химерні ліки: наприклад, мило для хабарників і пігулки для щастя. У цьому інтерактивному музеї регулярно проходять тематичні екскурсії, квести, вистави і свята.

За бажанням школярів, другу частину нашої екскурсії можна провести у Шевченківському гаю – музеї під відкритим небом, куди зі всіх куточків України було завезено старовинні церковці, автентичні сільські хати, кузні і навіть сільську школу. В гаю проводяться майстер-класи з виготовлення мотанок, випіканню пиріжків, розпису по склу, а також козацькі забави.

ДРУГИЙ ВАРІАНТ ЕКСКУРСІЇ
Наші пригоди триватимуть 6 годин з перервою на обід. Перша частина – це театралізована квест-екскурсія, під час якої учні шукатимуть по місту магічних істот і дізнаються про їх чарівні здібності. Екскурсія має інтерактивний характер і проходить у формі гри: всі учасники намагатимуться розгадати таємні послання і спільними зусиллями розшукати скарб. Квест можна закінчити у Львівській майстерні пряників – поласувати солодощами і самотужки розмалювати пряника оригінальним малюнком.

Друга частина екскурсії проходитиме у підземеллях Домінікан і єзуїтів, а також Таємної аптеки. Ці товсті стіни під землею ховають в собі багато історій про скарби і таємні ходи. З Домінікаським підземеллям пов’язана трагічна та романтична легенда про «Чорну Княжну».

За бажанням учнів, друга частина екскурсії може пройти на свіжому повітрі – у Шевченківському гаю.

Індивідуальна вартість:
 
І варіант
ІІ варіант
15 осіб
145 грн/особа
220 грн/особа
20 осіб
125 грн/особа
195 грн/особа
25 осіб
110 грн/особа
190 грн/особа
більше 25 осіб
індивідуально
індивідуально 
До оплати входить:

Послуги екскурсовода.

 1. Додатково оплачується:
Обід, дегустації та вхідні квитки :
- Підземелля собору Єзуїтів - 20/10 грн;
- Підземелля собору Домінікан - 25/15 грн;
- Підземелля Аптеки-музею - 30/20/10 грн;
- Таємна аптека - 65/45 грн;
- Італійський дворик - 10/5;
- вежа ратуші - 30/10 грнгрн;
- Шевченківський гай - 40/20 грн.

Вартість майстер класів - від 25 грн.
Вартість обіду - від 90 грн.