+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com
Екскурсія по Львову за один день

Номер послуги – 001-003
Інформація про подію:

Вартість – від 190 грн.
Тривалість – 5-6 год.
Початок – 10:00.

Плануєте побачити більше львівських пам'яток за короткий час? Запрошуємо вас на екскурсію по Львову на один день "По львівському бруку". Два варіанти маршруту - 7-ми годинна піша прогулянка або піша та автобусна екскурсія. Кожен маршрут прокладений таким чином, щоб за короткий час показати все найцікавіше, що є в місті Львів. Дату проведення визначаєте ви!

Екскурсія Личаківським кладовищем

Номер послуги – 001-004
Інформація про подію:

Вартість – від 50 грн.
Тривалість – до 2 год.
Початок – 11:00 та 14:00.

Личаківське кладовище — одна з візитівок Львова. Личаків - одине із найгарніших кладовищ Західної Європи, по надгробках якого можна ознайомитися із мистецькими напрямками в скульптурі останніх двох століть, дослідити історію Львова XVII - XXI столітть. Feel Ukraine запрошує на екскурсію цим дивовижним місцем.

Львів епохи Середньовіччя та Відродження

Номер послуги – 001-001
Інформація про подію:

Вартість – від 55 грн.
Тривалість – 2/3 год.
Початок – 11:00/15:00.

 

Поєднання різноманітних архітектурних стилів і традицій, яке утворює неповторний архітектурний ансамбль, - це наше місто Львів. Екскурсія середньовічним містом разом з гідами Feel Ukraine - чудова нагода на три години поринути в сиву давнину, побачити справжні шедеври європейської архітектури, дізнатися більше про історію нашого краю.

Екскурсія в Шевченківський гай

Номер послуги – 001-006
Інформація про подію:

Вартість – від 50 грн.
Тривалість – 1,5 - 2 год.
Початок – 11:00 та 14:00.

Feel Ukraine запрошує вас на екскурсію в музей народної архітектури та побуту "Шевченківський гай". На території близько 60га зібрані взірці дерев'яних споруд ХVIII—XIX столітть, відтворено побут різних верств населення того часу. ​Бажаючі зможуть скоштувати справжні козацькі страви, приготовлені на вогні, постріляти з лука, стрільнути зі справжньої казацької гармати!

Автобусна оглядова екскурсія по Львову

Номер послуги – 001-002
Інформація про подію:

Вартість – від 145 грн.
Тривалість – 3-3,5 год.
Початок – 11:00/14:00.

Бажаєте побачити максимальну кількість вартих уваги місць за найкоротший термін? Feel Ukraine запрошує вас у захоплюючу подорож, що називається "Оглядова автобусна екскурсія по Львову". Маршрут пролягає центральними вулицями міста, які розкривають найхарактерніші образи Львова від Середньовіччя до сьогодення. Передбачені 3 зупинки: Архикатедра св. Юра, парк “Високий замок” і музей “Личаківське кладовище”.

Екскурсія у Львівський Оперний театр

Номер послуги – 001-007
Інформація про подію:

Вартість – від 30 грн.
Тривалість – 1 год.
Початок – 11:00 та 17:00.

Feel Ukraine запрошує вас на екскурсію у Львівський оперний театр. Під час екскурсії ви ознайомитеся з історією та легендами театру, дізнаєтесь про долю української Мадам Батерфляй - Соломії Крушельницької та інших видатних львівських митців. А якщо вам пощастить, то ви зможете також побачити урочисту завісу пензля видатного польського художника Генрика Семирадського.

Екскурсія підземеллями Львова

Номер послуги – 001-005
Інформація про подію:

Вартість – від 65 грн.
Тривалість – 2-3 год.
Початок – 12:00 та 15:00.

Полюбляєте таємниці та загадки? - Запрошуємо на екскурсію підземеллями Львова разом з екскурсоводом Feel Ukraine! Ви пройдетеся підвалинами єзуїтського, тринітарського, домініканського та бернардинського монастирів, побачите овіяний легендами архієпископський саркофаг, підвали середньовічного будинку, безліч цікавих експонатів в Аптеці-музеї. Завершується екскурсія оглядом виставки у Музеї Ідей.

Нічна екскурсія Львовом

Номер послуги – 001-010
Інформація про подію:

Вартість – від 75 грн.
Тривалість – 3 год.
Початок – 19:00.

Мрієте здивувати другу половинку? - Запросіть близьку людину на романтичну екскурсію нічним Львовом. Ви почуєте дивовижні історії про романтику та шалені пристрасті що вирували у нашому місті. Згадки про них залишилися у полотнах Олекси Новаківського, в одному з найстаріших парків Європи, в неоднозначних творах Захера Мазоха.

Нічна екскурсія Львовом

Номер послуги – 001-011
Інформація про подію:

Вартість – від 65 грн.
Тривалість – 2 год.
Початок – під замовлення

БЛьвів, «кавова столиця України», не був би собою без численних кав’ярень, невід’ємної частини його самобутньої атмосфери. Та кав’ярні – це не лише кава. Ось вже два століття саме тут, в кав’ярнях, твориться історія міста...

Мала пішохідна екскурсія по Львову

Номер послуги – 001-012
Інформація про подію:

Вартість – від 50 грн.
Тривалість – 3 год.
Початок – 10:00 та 14:00.

Запрошуємо вас на малу пішохідну екскурсію по Львову разом з екскурсоводами Feel Ukraine. Ви оглянете залишки львівських оборонних споруд, що дійшли до нас із середньовічча - Низький замок, Краківську браму, Порохову вежу, Королівський арсенал, Глинянську браму, Бернардинський монастир, Міський арсенал, Високий Замок.

Екскурсія слідами єврейського Львова

Номер послуги – 001-008
Інформація про подію:

Вартість – від 75 грн.
Тривалість – 2 - 3 год.
Початок – 11:00 та 15:00.

Чи знаєте ви, що єврейська громада проживала у Львові від моменту заснування і до 1939 року складала більш ніж третину населення міста? Єврейська культура стала стала важливою складовою нашого колоритного міста. Екскурсія слідами єврейського Львова з гідом Feel Ukraine - це розповідь про веселу та трагічну долю євреїв у нашому місті.

Фортифікації Львова — одноденна екскурсія Львовом

Номер послуги – 001-013
Інформація про подію:

Вартість – від 100 грн.
Тривалість – до 6 год.
Початок – 10:00 .

Запрошуємо вас на одноденну екскурсію по Львову, що триватиме до 6 годин. Разом з гідом Feel Ukraine ви оглянете залишки середньовічних фортифікаційних споруд розміщених в центральній частині міста та віддалені оборонні об'єкти - Цитадель, Високий замок, Чортові скелі. Екскурсія буде цікавою і пізнавальною для всіх, хто прагне краще пізнати історію рідного краю і відчути місцевий колорит.

Пивна екскурсія по Львову

Номер послуги – 001-009
Інформація про подію:

Вартість – від 85 грн.
Тривалість – 4 год.
Початок – під замовлення

Під час екскурсії ви дізнаєтесь історію та технологію пивоваріння, послухаєте цікаві історії, а також навчитеся відрізняти світле від білого та ель від стаута.

Екскурсія містом Львів

Feel Ukraine запрошує вас у дивовижну мандрівку в минуле. Саме так, адже екскурсія містом Львів - це захоплююча подорож бруківкою старовинних вуличок, оповитих легендами, де можна просто неба випити запашної кави, подивитися на старі кам'яниці, зазирнути у дворики, в яких, здається, сам час застиг у Середньовіччі.

Оглядові екскурсії по Львову допоможуть більш глибоко пізнати його історію, дух, культуру. Можна вибрати різні тури: пішохідні, автобусні екскурсії Львів. Також ми пропонуємо нову послугу – екскурсії за чайові, коли вам самим буде запропоновано визначити вартість за проведений тур. Наші гіди розповідатимуть цікаві факти, пов’язані із історією міста, його видатних та відомих мешканців.

Львів – місто з багатою та дуже різноманітною історією, що сплетена з великої кількості культур мешканців, які проживали на його території. Його називають  «Другим Вавілоном», «Парижем у мініатюрі», «столицею кави та шоколаду», «маленьким Лондоном». Під час екскурсії по Львову екскурсоводи залюбки покажуть всім охочим місце, де добувають каву у копальні, а для дітей буде цікавою та незабутньою подорож до Майстерні шоколаду та поїздка на маленькому авто-потязі.

Екскурсія по Львову проводиться за будь-яких погодніх умов, бо навіть дощ, що також є однією з візитівок міста, не зможе зіпсувати настрій та враження від подорожі не тільки по центральній частині міста, а й інших локаціях, таких як Личаківський цвинтар.

Місто Лева – це культурна столиця західної України, де розташована велика кількість архітектурних перлин та просто фантастична кількість театрів, художніх, мистецьких галерей та музеїв. Театр опери та балету ім. С. Крушельницької, драматичний театр М. Заньковецької, Театр «Воскресіння», творча майстерня Дзиґа та багато інших. А ще наше місто – майданчик для проведення фестивалів, виставок народної творчості та безлічі цікавих заходів.

Завітайте до Львова, що радо відкриває свої обійми всім, хто прагне долучитися до його краси та історії. Цінність вражень значною мірою переважить будь що, навіть негоду та похмуре небо.

 
Організація турів і екскурсій – Feel Ukraine
Всі права захищено.
© 2014 - 2020, Feel Ukraine.
Розробка та просування сайту –
Студія Perfect City.

Тел.:+38 (067) 273 33 81
Viber: +38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

Львів, вул. Дорошенка, 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00