+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com
Повітряні кулі над Кам'янцем-Подільським

Політ на повітряній кулі – мабуть, про таке мріяв у дитинстві кожен з нас. Сьогодні цю мрію дуже легко здійснити, потрібно тільки потрапити восени (у вересні) або весною (друга половина травня) до Кам’янця-Подільського. Тут уже двадцятий рік поспіль проходить щорічний Фестиваль повітряних куль з символічною назвою «Назустріч Сонцю» та чемпіонат України з повітроплавання.

Як підготуватися до походу

«Гайда в похід! В гори, на кілька днів!» - скільки разів ви робили таку заманливу пропозицію і у відповідь чули відмову… Любителі комфорту відразу малюють у своїй уяві мозолі, втому, нічний холод і всіляких комах. Разом з тим в дійсності усіх цих незручностей можна легко уникнути, якщо ви ретельно підготуєтесь. А ми розповімо вам, як це зробити.

Легенди Золочівського замку

Із всіх замків Галичини Золочівський – найромантичніший. Фортеця на цьому місці відома з досить давніх часів, але нинішнього вигляду набула у 1634 р., за шляхтича Якуба Собєського. На оборонних вежах дотепер можна побачити його герби та ініціали...

Сходження на Говерлу - короліву українських Карпат

Говерла є не лише найвищою, але й найпопулярнішою вершиною українських Карпат, принадна мальовничість її ландшафтів вартує того, щоб підкорити цю гору. Вона входить до чорногорського гірського конгломерату, який знаходиться на кордоні Івано-Франківської і Закарпатської областей.

Екскурсія Львовом. Історичні памятки, музеї, галереї, кав'ярні

Ви збираєтесь завітати до Львова вперше, і не знаєте, які місця варто відвідати? Львів – місто з багатою історичною та культурною спадщиною, за кілька днів оглянути все неможливо. Але ми можемо підказати вам, що варто побачити в першу чергу.

10 родзинок Закарпаття - Лумшори, Синевир, Шипот і не тільки

Ось вам загадка: що це за річ, купивши яку, людина стає ще багатшою? Правильна відповідь – подорож! Закарпаття влітку особливе привітне до туристів, тож зараз ми розповімо про десять місцин, які нікого не залишать байдужими. Хоча, звісно, цей список не є вичерпним…

Львів за один день - екскурсія по Львову

У Львові безліч історичних, культурних та розважальних місць, які варто відвідати. Навіть тижня буде замало, щоб оглянути все цікаве. Та якщо у вас обмаль часу, і ви маєте лише один день на візит, ось наші поради, що відвідати в першу чергу.

Як святкують Різдво на Закарпатті

З давніх-давен Різдво на Закарпатті вважається чи не найважливішим християнським святом у році. Тому готуються до нього дуже ретельно. Звичайно ж, багато традицій святкування є спільними для всіх українців, але на Закарпатті існують і свої, досить колоритні обряди. Про них ми розповімо.

Новий рік в Карпатах

Новорічні свята ще з дитинства асоціюються в нас з казковими подіями  та дивами. Це час, коли падає лапатий сніг, а мрії обов’язково збуваються. Подаруйте собі незабутні враження - зустріньте Новий рік у казкових засніжених Карпатах!

Історії кохання великих людей

Кохання чи незмірні амбіції? Інтриги і змови, війна, тріумф влади і ганебна страта… Ні, це не анонс нового сезону «Гри престолів», це історія однієї із героїнь нашої екскурсії до Дня святого Валентина – Марини Мнішек, польської шляхтянки і російської цариці, дружини двох Лжедмитріїв.

Відпочинок на Закарпатті осінню

Літо промайнуло, наче один яскравий день і дехто вже почав сумувати, уявляючи похмурі осінні пейзажі. А ви знали, що є в Україні місцевість, де восени ніколи не буває сумно? Це – Закарпаття. І ось вам цілих сім причин, чому це дійсно так!

Містичні Горгани та їх міфічні мешканці

Чи знаєте ви, де у Карпатах найкрасивіші ліси, найчистіші річки та найсвіжіше повітря? - У Горганах! Заповідник «Горгани» - це більш ніж 5000 гектарів первозданних природних багатств, незіпсутих людською рукою. Потрапивши сюди, ви отримаєте унікальну можливість побути віч-на-віч з природою та своїми думками...

 
Організація турів і екскурсій – Feel Ukraine
Всі права захищено.
© 2014 - 2018, Feel Ukraine.
Розробка та просування сайту –
Студія Perfect City.

Активный отдых: Крым, Кавказ, Карпаты, Алтай. Походы, рафтинг, конные туры. Каталог туристических сайтов.

Тел.:+38 (067) 273 33 81
Viber: +38 (067) 8-111-222
office.feel.ua@gmail.com

Львів, вул. Дорошенка, 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00