Львів за один день

У Львові безліч історичних, культурних та розважальних місць, які варто відвідати. Навіть тижня буде замало, щоб оглянути все цікаве. Та якщо у Вас обмаль часу, і Ви маєте лише один день на візит, ось наші поради, що відвідати в першу чергу.


Найпопулярніший варіант – поєднати пішохідну екскурсію середньовічним центром із автобусною, яка завезе Вас у більш віддалені частини міста. У старому центрі Вам обов’язково варто оглянути площу Ринок і околиці, відвідати ансамбль Успенської церкви, Римо-католицький та Вірменський собори. Також рекомендуємо Вам завітати в Італійський дворик, каплицю Боїмів, колишні костели домініканців і єзуїтів та Аптеку-музей, і піднятися на вежу Ратуші. Якщо матимете час, сходіть на екскурсію в Оперний театр


Під час автобусної екскурсії Ви оглянете ще три ключові місця, які просто необхідно побачити під час візиту до Львова – панораму міста з гори Високий Замок, Личаківський цвинтар та собор св. Юра. А за бажання також піднятися на вежу церкви св. Ольги і Єлизавети.


Якщо Ви більше полюбляєте ходити пішки, то пропонуємо вам довгу пішу прогулянку містом. На відміну від автобусного варіанту, в пішохідному Ви зможете не лише піднятися на Високий Замок, але і оглянути найстарішу частину міста довкола площі Старий Ринок з двома церквами, які датуються ХІІІ ст. Після оглядин середньовічного центру Ви також зможете пішки або на трамваї добратися до Личаківського цвинтаря, куди можна замовити окрему екскурсію, довшу, ніж під час автобусної поїздки.

Обидва варіанти можна доповнити візитом у Шевченківський гай – Музей традиційної архітектури і побуту під відкритим небом. 


Якщо ви їдете з дітьми, ми також пропонуємо модифіковану пішохідну екскурсію для школярів. Дітям переважно нецікаво ходити по храмах, тому ми пропонуємо Вам замість цього завітати у музей зброї «Арсенал», а також у Природничий музей. Замість автобусної поїздки дітям буде цікавіше запропонувати екскурсію підземеллями Львова, і завершити підйомом на Високий Замок або візитом у Шевченківський гай, якщо буде час і бажання.


Інші об’єкти, варті відвідин – Палац Потоцьких, Будинок Вчених, Стрийський парк, численні музеї та галереї, і звісно ж кав’ярні – обов’язковий атрибут будь-якої поїздки до Львова. Візит до однієї з кав’ярень і поради щодо найцікавіших закладів входять у кожну нашу екскурсію, але для поціновувачів у нас є також окрема кавова екскурсія Львовом.  


Як би ви не вибрали провести час у цей день, ви гарантовано отримаєте безліч вражень. І залишиться ще стільки всього, чого ви не встигли побачити – вагома причина завітати до Львова знову!