Як і де зустріти Новий 2019 рік в Карпатах


Новорічні свята ще з дитинства асоціюються в нас з казковими подіями  та дивами. Це час, коли падає лапатий сніг, а мрії обов’язково збуваються. Подаруйте собі незабутні враження - зустріньте Новий рік у казкових засніжених Карпатах!  Компанія Feel Ukraine підготувала для вас спеціальні новорічні тури, які припадуть до душі як любителям активного відпочинку, так і для поціновувачів затишку та гуцульських традицій. Читайте опис, обирайте тур, який вам до вподоби, та поспішайте забронювати місця!


ВАРІАНТ 1 (6-денний тур): унікальні музеї, дегустація вин, термальні води і весела забава


виїзд 30.12.2018

Зі Львова ми прямуємо до Пилипця, де побачимо містичний водоспад Шипіт, піднімемось за допомогою канатно-крісельної дороги на гору Гемба, а згодом – про дегустуємо вина у Берегівському вулканічному низькогір’ї. На другий день зранку – вирушаємо в Ужгород на екскурсію по місту та до славнозвісного замку. Після обіду – релаксуємо в гарячих термальних басейнах міста Берегово. Ввечері сповнені сил їдемо у Мукачево, де зустрінемо Новий рік в ресторані «Анастасія». Весела забава, конкурси, танці під мікс народної та сучасної музики – цю новорічну ніч ви не забудете ніколи! 

На наступний ранок у нас по програмі «щасливий» сніданок-обід, який складається зі спеціальних, заряджених на щастя та здоров’я гуцульських страв. В цей день ви побачите Мукачеве, замок та відпочиватимете в термальних басейнах Косино. Четвертий та п’ятий день туру день будуть наповнені екскурсіями: Іза, Велятино, Крайниково, Ділове, Верховина, Криворівня, Великий Ясенів. 

В останній день туру – насолоджуємось карпатською природою: їдемо в Буковель і Яремче, де на нас чекають неймовірної краси панорами Чорногори та Горган, а також водоспад Пробій. 

Детально: Тур Зустрічаємо Новий 2019 рік в Карпатах


ВАРІАНТ 2 (3-денний тур): гуцульський Новий рік


31 грудня виїжджаємо зі Львова до Коломиї. Там відвідуємо музей Писанки та музей Гуцульщина, після чого вирушаємо в сторону Верховини, заселяємось у туристичному комплексі «Гогодза». Зустрічаємо Новий рік по-гуцульськи: запальні танці та народні пісні, новорічна програма та караоке-шоу, а на додачу – посвята у гуцули! 

На другий день після забави на вас чекає пізній сніданок та іксії у Верховині: музей ім.. Романа Кумлика, музей «Тіні забутих предків», хата-гражда та церква у Криворівні. Закінчуємо насичений день у Верховині, смакуючи живе пиво місцевого виробництва. 

В останній день – дихаємо цілющим карпатським повітрям та насолоджуємось прекрасними краєвидами Буковеля та Яремче. Увечері втомлені і щасливі вертаємось до Львова.
Пропонуємо до вашої уваги ще два варіанти триденних турів у Карпати та Закарпаття. Читайте анонс та обирайте місця, в яких би ви найбільше хотіли побувати.

Детально про тур: Тур Гуцульський новий рік 2019


ВАРІАНТ 3 (3-денний тур по Закарпаттю)
ночівля в угорській садибі, музеї, замки і гори


виїзд 30.12.2018р.

Виїжджаємо до Пилипця, де на нас чекає водоспад Шипіт та підйом канатно-крісельною дорогою на гору Гемба. Далі рушаємо в Ізу, де можна придбати неймовірної краси вироби і сувеніри із лози. Ввечері приїжджаємо до автентичного села біля угорського кордону на річці Тиса – Четфалва. Ночуємо в угорських садибах. Це село славиться оборонним протестантським храмом чотирнадцятого століття та готичною дзвіницею вісімнадцятого століття. 

На наступний день, 31 грудня, рушаємо в Ужгород, де крім музеїв та замку на нас чекає славнозвісна кнайпа «Деца у нотаря». Після екскурсій та обіду їдемо грітися в термальних басейнах Берегова. 

Вертаємось в Четфалву, де зустрічаємо Новий рік з закарпатськими стравами, танками та традиціями. Обіцяємо, після такої забави кожен навчиться танцювати чардаш! 

На наступний ранок гарно висипаємось, встаємо на пізній «щасливий» сніданок, страви з якого за традицією готуються спеціально на Новий рік. Всі, хто його скоштує, будуть щасливими і здоровими протягом всього наступного року! Останній день закарпатського туру ми проводимо в екскурсіях до замку Паланок, Зеленої Ратуші та палацу Шенборнів. 

Детально про тур: Новий рік 2019 на Закарпатті


ВАРІАНТ 4 (3-денний тур по Закарпаттю)
палаци, дегустація вина та народних страв, природні багатства


виїзд 31.12.2018р.

Цей тур дещо схожий на попередній по туристичним локаціям, відрізняється послідовність їх відвідування. 31 грудня ми відвідаємо палац Шенборнів та Паланок і покупаємось в термальних водах Берегова. Новорічна забава відбуватиметься в народному домі, де на нас чекає шведський стіл з угорським меню, танці та виступи з закарпатською автентикою. 

На наступний день після «щасливого» пізнього сніданку ми відвідаємо ужгородський замок, унікальний музей під відкритим небом сканен, пообідаємо в корчмі «Деца у нотаря» і про дегустуємо закарпатські вина в Берегово. Ночуємо в садибі сільського туризму. 

На третій день побуваємо в Ізі (оленяча ферма), Келечині (де є унікальне мінеральне джерело) та Пилипці (Шипіт і Гемба). 

Детально про тур: Новий рік 2019 на Закарпатті - 2-й вариант

Зима в Карпатах особливо прекрасна. Що може бути кращим, ніж прокинутись зранку і вийти на ганок дерев’яного будиночку з горнятком запашної кави. Під ногами рипить білосніжний сніг, дихається морозним гірським повітрям, а очам відкривається неймовірно красивий краєвид засніжених вершин… Пориньте в цю красу разом з нами!