Відпочинок на Закарпатті восени


Літо промайнуло, наче один яскравий день і дехто вже почав сумувати, уявляючи похмурі осінні пейзажі. А ви знали, що є в Україні місцевість, де восени ніколи не буває сумно? Це – Закарпаття. І ось вам цілих сім причин, чому це дійсно так!


№1 - ПОВІТРЯ
Ніякої літньої задухи, палючого сонця, непередбачуваного дощу з грозою. Можна сповна насолодитись прогулянкою і подихати чистим гірським повітрям. Користь для організму від таких прогулянок дуже велика: у м’язах і тканинах збільшується запас кисню, зміцнюється система дихання, покращується метаболізм. 


№2 - СПОКІЙ
Восени на Закарпатті кількість туристів значно зменшується, ціни в готелях, до речі, теж. Ви зможете по-справжньому відпочити від метушні цивілізації, побути наодинці з природою і своїми думками.


№ 3 - ЕКСКУРСІЇ
Коли надворі +20 °C набагато легше зосередитись на розповідях екскурсовода і заглибитись у багату історію закарпатського краю. У 30-градусну спеку більше думається про те, де купити ще одну пляшку води і чи є поблизу басейн чи річка. Якщо ви любите історію, компанія Feel Ukraine запрошує приєднатись до туру 10 родзинок Закарпаття. Протягом тисячі років на цій землі селились різні народи: кельти, слов’яни, австрійці, угорці, словаки і чехи і звісно ж, українці. Про їх життя в цьому краї сьогодні розповідають залишки давніх поселень, замки і палаци, дерев’яні храми…


№ 4 - ДАРУНКИ ОСЕНІ
Забудьте про осінній авітаміноз і походи до аптеки за дорогими вітамінними пігулками. Просто прогуляйтесь осінніми карпатським схилами і збирайте, збирайте, збирайте: ожину, малину, брусницю, шипшину і журавлину. Ну, і звичайно ж – гриби: боровики, білі гриби, маслюки, підосичники і рижики. Усі ці багатства можна засушити, заморозити, засолити чи навпаки – перетерти з цукром. В такому вигляді вони збережуть свої корисні властивості і смак. Взимку вам буде чим поласувати.№ 5 - ГУЦУЛЬСЬКА КУХНЯ
Закарпаття славиться своїми колоритними стравами, які відрізняються від загальновідомих українських. Банош, гуслянка, шупеня, вурда – за цими дивними назвами криється надзвичайно смачна і корисна карпатська їжа. Восени обов’язково відвідайте фестиваль бринзи у селі Рахів. Листопад на Закарпатті вважається місяцем молодого вина. Саме в цей час у Берегові, Мукачеві та Ужгороді відбуваються фестивалі, присвячені цьому давньому напою. Запрошуємо справжніх гурманів на екскурсії від компанії Feel Ukraine («Тур на бринзу до Рахова», Сиро-винний тур Закарпаттям, «Закарпатські насолоди»).


№ 6 - КУПАЄМОСЬ!
Хто сказав, що купальний сезон на Закарпатті закінчується 31 серпня? Термальні басейни в Косино і Берегово – ідеальне місце, аби розслабитися і провести чудові осінні вихідні. Зігрітись теплими водами з надр Карпат можна також в околицях Хуста, Виноградова і Ужгорода. Якщо ви полюбляєте контрастні водні процедури, відвідайте Лумшори, Ужгород, Ужок. Там вам запропонують спочатку погрітись в чанах, а після цього – пірнути в прохолодну гірську річку. І це не просто екстрим, але й справжня користь для здоров’я. Запрошуємо приєднатись до наших турів, які включають в себе відвідування термальних басейнів та чанів: Термальне Закарпаття та «Закарпатські насолоди».


№ 7 - СІМЕЙНИЙ ВІДПОЧИНОК
Осінні канікули в школі – прекрасна нагода завітати на Закарпаття. Діти тут забудуть про свої телефони та мультфільми, адже зайнятись буде чим: велосипедні прогулянки, катання на конях, ловля форелі, купання у закритих басейнах. Та й батьки зможуть насолодитись атмосферою: дерев’яний будиночок з каміном, романтичний лісний пейзаж за вікном і  сотні відтінків осіннього листя…

Цікаво, чи не так? ;) Екскурсійне бюро Відчуй Україну - Feel Ukraine пропонує вам незабутній відпочинок на Закарпатті. Перелік автобусних турів в цей гостинний край дивіться за ПОСИЛАННЯМ.