Екскурсія на озеро Синевир

Екскурсія на озеро Синевир – це подорож в саме серце Карпат. Ще по дорозі вам захоплюватимуть подих надзвичайні гірські краєвиди. З Синевирського перевалу відкривається вид на довколишні гори – гряду полонини Боржава, хребет Овчарський Верх, гори Стримбу та Кам’янку. А внизу, під величними вершинами, синьою стрічкою в’ється річка Теребля.

Спустившись вниз з перевалу, ви потрапите у високогірну долину, яка і приведе вас до «Морського Ока», прихованого посеред гір. Останній відрізок шляху ви зможете подолати пішки, насолодившись унікальною природою Національного природного парку. Мальовнича стежка посеред віковічних ялин виведе вас до небесно-блакитної води найвисокогірнішого озера нашої країни.

тур на Синевир зі Львова

Озеро Синевир знаходиться на висоті 989 м над рівнем моря і, попри незначний розмір, досить глибоке: максимальна глибина – 24 м. Посеред озера – невеличкий острівець, наче зіниця, що робить озеро схожим на око. В чистих водах озера водиться форель, яку ви неодмінно зможете скуштувати у гуцульській колибі.

осінь на Синевирі - озеро чарує будь-якої пори року

Про походження цього мальовничого озера існує кілька легенд. Найпопулярніша – про графівну Синь і пастуха Вира. Був колись тут граф, і була у нього прекрасна донька. Одного разу під час прогулянки вона зустріла пастуха Вира. Синь закохалася в нього, і вони зустрічалися таємно в горах. Та граф про все дізнався і розгнівався. І наказав слугам вбити Вира, скинувши на нього великий камінь. Коли побачила Синь, що її коханого вбили, обійняла його кам’яну могилу і заплакала. І довго текли її сльози, поки вона сама не втонула у озері, утвореному ними. І було те озеро синє, як очі Сині, а посеред озера стримів острівець-камінь, могила Вира. Дерев’яні скульптури графівни Сині і пастуха Вира стоять тепер на острівці посеред озера.

Романтична легенда, краса Карпат, чиста синя вода – все це разом складеться у незабутні враження, які залишаться з вами ще надовго після мандрівки.

Екскурсійне бюро Відчуй Україну запрошує вас в захоплюючу подорож на Синевир.

Синевирський (Міжгірський) перевал

Деталі туру дивіться на сайті за посиланням або уточняйте по телефону в менеджера:
+38 (067) 273 33 81 - Гражина