Відочинок в Карпатах взимку

Зима – дуже атмосферна пора року, коли навколо так багато краси – потрібно тільки навчитись її бачити…Різдвяні мелодії, що лунають звідусіль, теплі в’язані речі, яскраві гірлянди, запах мандаринів, прикрашені вітрини магазинів, і звичайно ж – сніг.

Нажаль, у містах він дуже швидко перетворюється у брудне місиво. Зовсім інша справа – зимові Карпати. Взимку тут все виглядає казково, одразу згадуються безтурботні дитячі ігри і можна не боятися бути собою. Впасти на білосніжні кучугури, зліпити смішного сніговита з носом-морквиною, з’їхати з щасливим вереском з гори на санках. Приєднуйтесь до зимових турів в Карпати від Feel Ukraine і насолоджуйтесь зимою разом з нами!

ЗИМОВИЙ ТУР ВИХІДНОГО ДНЯ В БУКОВЕЛЬ: САНКИ, ЛИЖІ, МУЗЕЇ ТА ВЕСЕЛА ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА

тури на Буковель

Протягом нашої подорожі ми будемо активно відпочивати та веселитись. А відновити фізичні сили зможемо під час цікавих екскурсій до музеїв, які допоможуть краще зрозуміти світовідчуття і побут гуцулів, їх безмежну любов до життя і природи.

Виїзд відбувається зі Львова, перша наша зупинка у старовинному місті Рогатин. Тут ми оглянемо дерев’яну церкву Святого духу – вона була збудована ще в кінці XVI століття і належить до світової спадщини ЮНЕСКО. Згідно переказів, саме тут спілкувалась з Богом Роксолана – дружина султана Османської імперії Сулеймана Пишного.

Наступна зупинка нашої подорожі – Коломия і єдиний у світі музей Писанки. У ньому зібрана колекція з 6000 писанок не тільки з усіх регіонів України, але й з інших країн: Шрі-Ланка, Швеція, Індія, Франція та ін. Далі рушаємо у Верховину, де поціновувачі такого напою як пиво зможуть про дегустувати місцеве живе пиво.

Другий і третій день ми повністю присвятимо зимовим розвагам в Буковелі: будемо гуляти, насолоджуватись карпатськими пейзажами, кататись на санках та лижах.

Ввечері третього дня поїздки відбудеться Гуцульська забава: свято з автентичною гуцульською кухнею, коломийками, танцями та майстер-класами.
В останній день туру нас чекає багато цікавих екскурсій. У Верховині, в музеї «Тіні забутих предків» ми мірятимемо національний гуцульський стрій. В музеї «Хата-стая» скуштуємо карпатську бринзу. В селі Криворівня побачимо унікальну пам’ятку гуцульської дерев’яної архітектури – церкву Різдва Пресвятої Богородиці (XVIII ст.)

Детально: https://feel-tour.in.ua/index.php/weekend-tours/winter/272-yidemo-v-bukovel-na-lyzhi-sanky-ta-veseli-zabavlianky

ЗИМОВИЙ 2-ДЕННИЙ ТУР В КАРПАТИ ТА НА БУКОВЕЛЬ: МАЛЬОВНИЧІ ПЕЙЗАЖІ ТА ЗАХОПЛЮЮЧІ ЕКСКУРСІЇ В МУЗЕЯХ

тур по Карпатах зі Львова

Здавалося б, два дні це занадто мало, щоб відпочити і встигнути зробити хоч щось. Але спробуйте відірвати очі від «пожирачів часу» - смартфонів – і вирушити з нами у подорож. Гарантуємо: за два дні ви встигнете відпочити душею і тілом, збагатитись духовно, зібрати цілу колекцію веселих та незабутніх спогадів.

Перший день туру ми присвятимо знайомством з історією і культурою гуцульського краю. Побачимо старовинне місто Рогатин і дерев’яну церкву Святого Духа, збудовану ще у XVI столітті. Все місто просякнуте історіями про Роксолану – дружину султана Османської імперії, яка за переказами молилась саме у церкві Святого Духа.

Далі у нас зупинка в місті Яремче, де навіть взимку вирує водоспад Пробій і можна купити цікаві сувеніри.

Далі рушаємо на береги річки Чорний Черемош, у Верховину, яка славиться своїми музеями («Хата-стая», «Тіні забутих предків», приватний музей народних інструментів).

Ввечері відбудеться Гуцульська забава – зі смачними гуцульськими трунками та наїдками, співами і танцями гуцульської капели «Довбушева тайстра».
На другий день подорожі, після концерту в музеї народних інструментів рушаємо у Буковель, де будемо гуляти, на лижах та насолоджуватися зимовою природою.

Детально: https://feel-tour.in.ua/index.php/weekend-tours/winter/276-tur-zymovi-hutsulski-karpaty-ta-bukovel

ТУР ГУЦУЛЬСЬКИЙ НОВИЙ РІК 2019

Новий рік в Карпатах 2019

В останні роки багато людей скаржаться на відсутність святкового настрою під час зимових свят. «Змініть картинку» і свято поселиться у вашому серці. Їдьте в Карпати, подивіться на запорошені снігом ялинки та сільські хатинки, в яких ввечері так затишно світяться вікна. Для того, щоб не відволікатись на всілякі організаційні моменти, рушайте в тур разом з нами.

Подорож розрахована на три дні. Оскільки ввечері першого дня ми зустрічатимемо Новий рік (і треба берегти сили), то день проведемо спокійно, побуваємо на цікавих екскурсіях в Коломиї. Ми побачимо славнозвісний Музей писанки та музей «Гуцульщина». Також оглянемо Ратушу та дерев’яну церкву Благовіщеня. Новий рік зустрічатимемо у Верховині, де на нас чекає Новорічна Гуцульська забава.

На наступний день встаємо пізніше, ніж зазвичай, слухаємо концерт народних інструментів у музеї імені Р.Кумлика, фотографуємось в гуцульському строї в музеї «Тіні забутих предків». У хаті-стаї (сироварні) скуштуємо справжню карпатську бринзу. Далі ми рушаємо у село Криворівня. Село цікаве своєю архітектурою, зокрема музеєм-ґраждою та церквою Різдва Пресвятої Богородиці. Повернувшись ввечері у Верховину, на гостей чекає дегустація живого пива власного виробництва.

Третій день туру ми повністю присвятимо активним розвагам та спілкуванню з природою у Буковелі та Яремче. В Буковелі піднімемось канатно-крісельною дорогою на гору, звідки відкривається мальовнича панорама на всі Горгани та Чорногору.

Детально: https://feel-tour.in.ua/index.php/weekend-tours/new-year-christmas/283-tur-hutsulskyi-novyi-rik-2019

ТУР РІЗДВО У КАРПАТАХ 2019

Різдво в Карпатах 2019


В карпатських селах на Різдво атмосфера свята відчувається особливо. Місцеві жителі плекають давні традиції цього свята, а тишу і спокій тут порушують лише звуки коляди та веселого сміху.

В перший день подорожі ми завітаємо у Коломию, побачимо Музей писанки та музей Гуцульщини. Далі рушаємо в саме серце Гуцульського краю – у Верховину, де і проведемо Святий вечір. Свято відбудеться за всіма традиціями Карпат – з кутьою, колядками та національними гуцульськими танками.
Другий день розпочнемо зі Святої літургії та обряду початку коляди у церкві Успіння Богородиці. Протягом усього дня на нас чекають захоплюючі екскурсії по музеям Верховини.

На третій день подорожі відвідаємо Буковель та Яремче. Піднявшись канатно-крісельною дорогою на гору в Буковелі, милуватимемось краєвидами Горган і Чорногори. В Яремче побачимо водоспад Яремчанський Гук та ресторан «Гуцульщина», де можна придбати сувеніри на згадку про подорож.

Детально: https://feel-tour.in.ua/index.php/weekend-tours/new-year-christmas/285-tur-rizdvo-v-karpatakh