Інформація про подію:

Вартість – від 2595 грн.
Тривалість – 6 днів /5 ночей.
Початок – 08:00.

Найближчі дати:

Грудень – 21.
Січень
 – 18.
Лютий – 15.
Березень – 
07.

Інформація про маршрут:
1. Львів
2. водоспад Шипіт
3. гора Гемба
4. Ужгород
5. Берегове
6. санаторій Карпати
7. Мукачево
8. Косино
9. Виноградів
10. Іза
11. Крайніково
12. Ділове
13. Верховина
14. Буковель
15. Яремче
16. Львів
Зверніть увагу!

Вартiсть в складi збiрної групи: 2595 грн/особа. Оплата туру здiйснюється в повному обсязi заздалегiдь перед початком подорожi.
Виїзд зi Львова - 08:00. Повернення у Львiв - 22:30

Перед замовленням рекомендуємо ознайомитися з правилами замовлення послуг.

Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 25 осіб, що бажають прийняти в ній участь.

Тур проводиться виключно в зимовий період!

 • zymovi karpaty-01
 • zymovi karpaty-02
 • zymovi karpaty-03
 • zymovi karpaty-04
 • zymovi karpaty-05
 • zymovi karpaty-06
 • zymovi karpaty-07
 • zymovi karpaty-08
 • zymovi karpaty-09
 • zymovi karpaty-10
 • zymovi karpaty-11
 • zymovi karpaty-12
 • zymovi karpaty-13
 • zymovi karpaty-14
 • zymovi karpaty-15
 • zymovi karpaty-16
 • zymovi karpaty-17
 • zymovi karpaty-18
 • zymovi karpaty-19
 • zymovi karpaty-20
 • zymovi karpaty-01
 • zymovi karpaty-02
 • zymovi karpaty-03
 • zymovi karpaty-04
 • zymovi karpaty-05
 • zymovi karpaty-06
 • zymovi karpaty-07
 • zymovi karpaty-08
 • zymovi karpaty-09
 • zymovi karpaty-10
 • zymovi karpaty-11
 • zymovi karpaty-12
 • zymovi karpaty-13
 • zymovi karpaty-14
 • zymovi karpaty-15
 • zymovi karpaty-16
 • zymovi karpaty-17
 • zymovi karpaty-18
 • zymovi karpaty-19
 • zymovi karpaty-20

Зимовий тур в Карпати + Закарпаття

Літо пробігло як один день, осінь в самому розпалі, не встигнеш оглянутись – і на землю полетять перші тендітні сніжинки. Для багатьох людей зима асоціюється з мішкуватими пуховиками, ожеледицею та вічним нежитем. Але навіть завзяті песимісти змінили б свою думку про зиму, якби побачили, якою красивою вона буває в Карпатах.

Взимку, в горах, все навколо нагадує казку: зелені ялинки, припорошені білосніжним снігом, затишні хатинки, світло в яких випромінює тепло і затишок, запряжені у санчата коні…А які колоритні в Карпатах різдвяні традиції! Зануритись в цю атмосферу можна, приєднавшись до спеціального зимового туру «6 днів у зимових Карпатах».

Впродовж туру ми відвідаємо декілька старовинних замків, грітимемось в термальних басейнах, куштуватимемо автентичні карпатські страви та станемо учасниками справжньої гуцульської забави.

1 ДЕНЬ ТУРУ
Виїжджаємо зі Львова до Пилипця, де пообідаємо, оглянемо водоспад Шипіт (який не замерзає навіть взимку!), милуватимемось пейзажами, підіймаючись канатно-крісельною дорогою на гору Гимба.

2 ДЕНЬ ТУРУ
У цей день на нас чекає цікава екскурсія Ужгородом і ужгородським замком, а також подорож до міста Берегове, де покупаємось у відомому термальному басейні. Наповнюється він водою із півтора кілометрового гейзера, купання має лікувальний ефект: покращує роботу нервової та серцево-судинної системи, допомагає боротися із остеохондрозом та варикозом.

3 ДЕНЬ ТУРУ
Після сніданку вирушаємо до палацу Шенборнів (санаторій «Карпати»). Далі на нас чекає Мукачево і екскурсія в замок Паланок. Після обіду купатимемось в термальному басейні села Косино. Також в цей день ми побуваємо в Берегівському вулканічному низькогір’ї, дегустуватимемо там найкращі сорти закарпатських вин.

4 ДЕНЬ ТУРУ
Зранку виїжджаємо у Виноградів, де побачимо буйволи ну ферму та скуштуємо екологічно чисті сири. Далі рушаємо в село Іза, яке славиться своєю оленячою фермою та величезною виставкою-базаром виробів з лози. Також у цей день на нас чекає село Ділове (центр Європи) та село Крайниково. В останньому розташована старовинна дерев’яна церква XVII століття.

5 ДЕНЬ ТУРУ
Після сніданку виїжджаємо у Верховину, де відвідаємо музей «Тіні забутих предків», фотографуватимемось в гуцульському одязі, візьмемо участь в гуцульських майстер-класах. В цей день побачимо пам’ятки архітектури села Криворівня. Ввечері відбудеться Гуцульська Забава – свято з автентичними карпатськими стравами, танцями та піснями.

6 ДЕНЬ ТУРУ
Цей день ми присвятимо спілкуванню з природою: поїдемо в Буковель, де піднімемось канатно-крісельною дорогою на гору, а також в Яремче, де побачимо, як вирує водоспад Пробій. Ввечері, з сувенірами, посмішкою та гарними спогадами повертаємось до Львова.

ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!
Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на вас чекають:
- співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”;
- майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
- страви гуцульської кухні;
- посвята в гуцули;
- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.

В оплату включено:

Проїзд комфортабельним автобусом, проживання (5 ночей), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

Додатково оплачується:

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, дегустації та обіди.
Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти, дегустацій сиру та вина:
- водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти – 5 грн;
- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний - 100 грн. в обидві сторони, діти 10 років - 60 грн. в обидві сторони;
- відвідання веселого ресторану “Деца у нотаря”: загальний – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 200 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери за віком – 150 грн., діти від 120 до 150 см. – 100 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
- замок Шенборна: загальний – 15 грн., учні –10 грн.;
- Ужгородський замок: загальний - 45 грн., студенти - 35 грн., учні - 20 грн., діти дошкільного віку - безкоштовно;
- Мукачівський замок: дорослі - 40 грн., студенти, пенсіонери - 30 грн., діти до 14 років - 20 грн.;
- термальний басейн “Косино”: загальний – 360-400 грн., учасники АТО та інваліди 1 групи – 150 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно, оренда шафки – 50 грн.;
- дегустація вин: 60 грн./особа, екскурсія без споживання вина 30 грн./особа;
- оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський - 30 грн., школярі – 20 грн.;
- дегустація буйволячих та овечих сортів сиру: загальний, студентський, учнівський – 65 грн.;
- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний, студентський і учнівський – 25 грн.;
- музей "Тіні забутих предків" - загальний, пенсійний і студентський - 20 грн., дитячий - 10 грн.;
- музей "Хата-стая" - загальний, пенсійний і студентський - 20 грн., дитячий - 10 грн.;
- музей “Гуцульська ґражда” (загальний, пенсіонери і студентський – 20 грн., діти – 10 грн.).
- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 105 грн., пенсіонери і діти до 12 років – 75 грн.

Знижки для дітей:
- Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
- Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 240 грн./особа.

Інформація про проживання:

1-2-3 ніч: затишні садиби сільського туризму Берегівського району, номери: 2-х і 3-х місні з одними вигодами на 2-3 кімнати. 
4-5 ніч: проживання відбувається в затишних гуцульських садибах зеленого туризму м. Верховина, номери: 2-х і 3-х місні з одними вигодами на 2-3 кімнати.

Інформація про харчування:

Сніданок у 1-й день - можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід у 1-й день - відбувається у кафе “Газдівська хижа” у с. Пилипець. Меню: салат, грибна юшка картопляне пюре з курячою відбивною, хліб, чай. Вартість 85 грн/ос.
Вечеря у 1-й день - відбувається в садибах сільського туризму після поселення та складається з страв угорської національної кухні, вечеря надзвичайно ситна і смачна, господині готують зі своїх натуральних продуктів. Пропоноване меню: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палина, компот. Вартість 75 грн./особа.
Сніданок у 2-й день - відбувається в садибах сільського туризму, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (подібне на оладі), масло, хліб, кава/чай. Вартість 55 грн./особа.
Обід у 2-й день - відбувається в ресторані спорт-готелю “Занадін”. Меню: борщ український зі сметаною, рис з овочами, курка в сметанному соусі, салат «морква по корейськи», сік березовий, хліб. Вартість 90 грн/особа.
Вечеря у 2-й день - відбувається у садибах. Меню: ташкотлефеш, торгоня з підливою, солодощі, вино/палина, компот. Вартість 75 грн./особа.
Сніданок у 3-й день - відбувається у садибах. Меню: омлет, налисники з джемом, канапки з сиром, чай/кава. Вартість 55 грн./особа.
Обід у 3-й день - у місті Мукачево в кафе “Вікенд” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні, меню: салат, “суп-левеш”, торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 75 грн./особа.
Вечеря у 3-й день - відбувається в садибах сільського туризму. Пропоноване меню: курячий бульйон з чігою, хосулей крумплі (картопля з м’ясом), угорські солодощі та вино. Вартість 75 грн./особа.
Сніданок у 4-й день - відбувається в садибах сільського туризму, звичайний європейський. Вартість 55 грн./особа.
Обід в 4-й день – відбувається в Хусті в ресторані “Під замком”. Меню: салат овочевий, на перше: солянка, відварна картопля з м’ясом по-венгерськи, хліб, чай. Вартість 75 грн/особа.
Вечеря у 4-й день – відбудеться в гуцульських оселях. Меню: кулеша з грибами, деруни зі сметаною, бринза, чай з карпатських трав. Вартість 75 грн/особа.
Сніданок у 5-й день – омлет, налисники, канапки з сиром, чай/кава. Вартість 55 грн/особа.
Обід у 5-й день - в ресторані “Згарда” с. Верхній Ясенів (Верховинський р-н). Меню: салат “Овочевий” (помідор, огірок, цибуля), гуцульський борщ, гуцульська кулеша з м’ясом, хліб, чай з трав. Вартість 80 грн./особа.
Вечеря у 5-й день - відбувається у Верховині у ресторані-колибі “Магурка” вигляді свята “ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!” Меню: юшка з білих грибів, картопля запечена в мундирі з м’ясом, салат з бурячка, квашенина, сало, весела карпатська водичка, узвар. Вартість 85 грн/особа.
Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 160 грн./особа.
Вартість участі в забаві без вечері – 75 грн./особа.
Сніданок у 6-й день - відбувається в гуцульських оселях. Меню: налисники з сиром, нарізка з ковбаси, сиру, яйця, чай/кава, хліб. Вартість 55 грн/особа.
Обід 6 день - відбудеться в колибі “Гражда” в м. Яремча. Пропоноване меню: салат, грибна юшка, картопляне пюре із курячою відбивною, хліб, чай з карпатських трав. Вартість 85 грн/особа.