Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

  • Фестиваль повітряних куль

Повітряні кулі над Кам'янцем-Подільським


Політ на повітряній кулі – мабуть, про таке мріяв у дитинстві кожен з нас. Сьогодні цю мрію дуже легко здійснити, потрібно тільки потрапити восени (у вересні) або весною (друга половина травня) до Кам’янця-Подільського. Тут уже двадцятий рік поспіль проходить щорічний Фестиваль повітряних куль з символічною назвою «Назустріч Сонцю» та чемпіонат України з повітроплавання. 

В рамках фестивалю відбуваються польоти на аеростатах, під час яких ви зможете насолодитись неймовірними краєвидами середньовічного міста, мальовничим каньйоном ріки Смотрич, побачити стару Фортецю і, якщо пощастить, - пролетіти під мостом «Стрімка лань». 

У 2018 році фестиваль проходитиме з 18 по 20 травня, святковою атмосферою заряджатимуться гості з усієї України, а також з-за кордону. 

Повітроплавання – це окремий вид авіаційного спорту, в якому існують свої змагання, рекорди та чемпіони. Чемпіонат України з повітроплавання традиційно проводиться у Кам’янці Подільському, в ньому беруть участь українські та іноземні команди, які борються за «Кубок Поділля» і спонсорські призи. Після закінчення змагань розпочинається повітроплавальна фієста, під час якої гості фестивалю можуть здійснити омріяний політ на повітряній кулі і побачити з висоти пташиного польоту всю красу подільського краю. 

Бронювати місця для польоту радимо заздалегідь, оскільки бажаючих завжди дуже багато. Ранковий оглядовий політ зазвичай розпочинається о пів на шосту ранку, вечірній – о пів на сьому вечора. 

Окрім повітряних куль, якими рясніє у травні небо, Кам’янець-Подільський має чим здивувати туристів. Прогулюючись містом, ви зануритесь в атмосферу давніх часів і побачите багато цікавих об’єктів. Наприклад, Тріумфальну арку, яка виконує бажання, Руську браму, Вірменську дзвіницю, ну і звісно ж Кам’янець-подільську фортецю – одне із семи чудес України. Гуляючи по замку, відчуваєш себе героєм диснеївського мультфільму, якого запросили на королівський бенкет. 

Якщо ви хочете не лише відвідати фестиваль повітряних куль, але й побачити всі природні та рукотворні дива Подільського краю, приєднуйтесь до турів на Поділля, які організовує екскурсійна агенція Відчуй Україну - Feel Ukraine. Триденний тур Чарівне Поділля та дводенний тур в Кам’янець-Подільський – справжні хіти серед туристів. Місця в цих турах розлітаються дуже швидко!

Під час туру Чарівне Поділля на вас чекає подорож у Чернівці, Хотин та Кам’янець-Подільський, з їх величною архітектурою, чарівними вуличками та цікавими розповідями екскурсовода. Подільський край славиться своєю неймовірною природою, якою ми будемо насолоджуватись протягом трьох днів: це Заліщики, Бакота, Подільські Товтри, береги Дністра та печера Вертеба. Подорожувати будемо не лише сушею: в останній день туру ми відправимось у круїз на пароплаві по Дністру.

Під час дводенного туру до Кам’янця-Подільського ми також подорожуватимемо на пароплаві, відвідаємо Кам’янець-Подільську та Хотинську фортецю, а також загадкові печери у Більче-Золотому. 

Якщо вам не пощастило піднятись у небо під час фестивалю повітроплавання, або якщо ви не мали нагоди його відвідати – не засмучуйтесь: Відчуй Україну Feel Ukraine організовує польоти на повітряній кулі над мальовничими місцевостями Львівщини та Поділля. До речі, це прекрасна ідея для романтичного побачення та освідчення в коханні. 

Фестиваль повітряних куль у Кам’янець-Подільському можна сміливо назвати восьмим чудом України, тому радимо не упускати нагоди побувати на ньому. Приєднуйтесь до весняних екскурсій компанії Feel Ukraine та подорожуйте сушею, водою і повітрям!