Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

Екскурсії

Екскурсія по Львову
Екскурсія по Львову
Львівщина
Львівщина
Шкільні екскурсії
Шкільні екскурсії
Закарпаття
Закарпаття
Карпати
Карпати

Екскурсії та екскурсійні тури зі Львова

 

Екскурсійні тури - це активний вид відпочинку для тих, хто навіть у вихідні чи у під час відпустки хоче провести час з користю для себе. Взнати щось нове, побачити інші міста, відвідати визначні історичні локації. Отримати багато яскравих вражень. І що саме основне, для цього немає необхідності планувати щось грандіозне, адже, наприклад,  можна скористатися пропозицією тури вихідного дня та провести час з близькими у невеликій але захоплюючій подорожі.

Екскурсії зі Львова дозволять легко, комфортабельним транспортом добратися до місця проведення екскурсії, отримавши таким чином максимально вдалий відпочинок без зайвого клопоту.

Ми пропонуємо екскурсії зі Львова по Карпатах, по замках Львівщини, до Закарпаття, тури вихідного дня у місто Самбір, де на всіх охочих чекають захоплюючі оповіді про кохання відомих українців, великі екскурсії по Україні, які значною мірою розширять світогляд на культурну спадщину нашої багатої історії.

Екскурсійні тури дозволять спланувати відпочинок для всіх бажаючих таким чином, щоб цікаво було усім членам родини чи певної групи екскурсантів, не залежно від їх віку, статі та уподобань. Бо, хибною є думка тих, хто вважає, буцімто у нас немає що подивитися, де відпочити та саме основне, немає відповідного рівня комфорту. Такі люди через своє незнання втрачають нагоду глибше пізнати історію рідного краю, України, ба навіть власного міста.

Тому що унікальність нашої країни полягає у тому, що напевне, немає більше таких місць, де би було стільки історично важливих локацій, не лише у масштабах України, але і світу. І екскурсійні тури тому підтвердження. Не буде великою і зайвою нахабністю сказати – територія нашої держави є унікальною як по природньому середовищу, так і з точки зору історії, архітектури, культури, де зберігаються унікальні пам’ятки, які дають уяву про розвиток людства від стародавніх часів до сьогодення. І всі ці скарби наші. Хіба це не привід бути гордим за свою країну, хіба не варте воно того, щоб знати її історію краще?

А можливість потрапити на екскурсії зі Львова до будь якої іншої точки країни дозволяє саме львів’янам користатися вдалою нагодою подорожувати легко, з максимальним задоволенням. Хоча і більшість гостей міста оцінять переваги таких турів.

Екскурсійні тури, що пропонує наша фірма розроблені таким чином, щоб охопити якомога більше цікавих місць у рідному місті Львові та інших регіонах. Карпати, міста Західної України, сонячне Закарпаття, Львівщина. А ще є екскурсії для любителів екстриму, про які варто розповідати окремо та детальніше.