Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

Шкільні екскурсії

Шкільна екскурсія по Львову

Екскурсія для школярів Львів розроблена із врахуванням вікових зацікавлень та тематики шкільної програми. Протягом трьох годин діти оглянуть найцікавіші туристичні та історичні об'єкти центральної частини міста. Учні зможуть оглянути середньовічні фортифікації Львова не тільки ззовні, а й зсередини, відвідавши музей зброї «Арсенал». Програма буде цікава як львів'янам, так і гостям міста.

Вартість від: 55 грн
Тривалість: 3-3,5 год

Зоопарк Лімпопо та мальовнича Тустань

 Львів - с. Меденичі - водоспад Кам'янка - с. Урич - Львів

Цікавою та пізнавальною стане одноденна екскурсія для дітей по Карпатах, яка включає у себе відвідини зоопарку «Лімпопо» у с. Меденичі , водоспад Кам'янка в заповіднику "Сколівські Бескиди" та легендарну фортецю Тустань.

Вартість від: 240 грн
Тривалість: 1 день

Карпатський трамвай - фантастична мандрівка

Львiв - Вигода - Карпатський трамвай - скелі Довбуша - Львiв

Здивувати та захопити дітлахів можна лише чимось незвичним для них та навіть дещо нелогічним. От як подорож Карпатами на… трамваї! Що? Трамвай у Карпатах – це ж фантастика або диво! Так – диво, яке пропонується в екскурсії для школярів під назвою «Карпатський трамвай».

Вартість від: 240 грн
Тривалість: 1 день

Тустань - подорож у минуле

Львів - Урич ( Тустань ) - водоспад Кам'янка - Львів.    

Цікавою та пізнавальною стане одноденна екскурсія для школярів по Карпатах, під час якої вони відвідають легендарну фортецю Тустань та водоспад Кам'янка - один з найкрасивіших на Львівщині, який розташований у парку «Сколівські бескиди».

Вартість від: 240 грн
Тривалість: 1 день

Шкільні екскурсії Львів

Під час канікул багато хто з батьків не знає чим зайняти дітлахів, щоб і цікаво було, і з користю. Є безліч варіантів організувати дитяче дозвілля, разом з тим Feel Ukraine пропонує вам власний - шкільні екскурсії Львів для дітей різного віку.

Екскурсія для школярів Львів має бути захоплюючою пригодою, щоб повністю привернути увагу дітлахів та донести до них, у зрозумілій формі інформацію про цікаві історичні місця міста, історії та легенди. Наші гіди пропонують багато цікавих подорожей по Львову, кожна з яких може бути адаптована для дітей:

"Львів епохи Середньовіччя та Відродження" допоможе глибше пізнати місто тих далеких часів. Під час екскурсії школярі познайомляться з укладом міста тих часів, оглянуть ратушу на площі Ринок, міський Арсенал, Вірменський храм та Латинську катедру, Порохову вежу.
Ціна - від 35 грн./ос. Тривалість: 3 год. 

Автобусна екскурсія по Львову – це оглядова екскурсія, що дозволить за короткий час охопити велику кількість пам'яток архітектури міста, під час екскурсії буде три зупинки для огляду Личаківського цвинтаря, Високого замку та Архікатедри святого Юра.
Ціна - від 65 грн./ос. Тривалість: 3 - 3,5 год.

"Личаківський некрополь" – унікальне місце у Львові, де зібрані взірці різних стилів та епох у надгробках. Тут можна почути історії про сплячу красуню, Ісуса із Парижа, пройтися повз могили знаменитих людей, які були відомі не тільки у Львові, а і по всій Україні, зокрема могили І. Франка, Людкевича та Івасюка.
Ціна - від 25 грн./ос. Тривалість: 1,5 год.

"Оперний театр" – перлина архітектурного мистецтва міста Лева, що була збудована у рекордний термін. Розписна стела глядацького залу, дзеркальний зал, що захоплює своєю гармонією та розкішшю. Тут звучав голос Соломії Крушельницької. У Львівській опері є унікальна завіса, що вийшла з-під пензля самого Семирадського.
Ціна - від 15 грн./ос. Тривалість: 1 год.

"Шевченківський гай" – музей народної архітектури, в якому зібрані старожитності та унікальні будівлі різних регіонів України, які були дбайливо перевезені до музею. Тут є діюча і до нині дерев'яна церква, будинки із Лемківщини, Буковини, Поділля та інших регіонів. Та особливо подобається дітям годувати тварин, що живуть у місцевому зоопарку: кіз та баранів, коників.
Ціна - від 25 грн./ос. Тривалість: 1,5 - 2 год.

"Фортифікації Львова" – мала пішохідна екскурсія містом по основних та найвідоміших фортифікаційних спорудах міста: мури, брами, Порохова вежа, Бернардинський монастир, Глинянська брама та інші.
Ціна - від 35 грн./ос. Тривалість: 3 год.

Підземелля Львова – хто із дітлахів не хотів би відчути себе у ролі Індіани Джонса, чи просто діггера? Екскурсія підземним Львовом для школярів одна з найзахоплюючих. Підземелля Єзуїтського костелу, архієпископський саркофаг, Аптека-музей та багато іншого, захоплюючого, та страшно цікавого.
Ціна - від 35 грн./ос. Тривалість: 3 год.

Екскурсії для дітей можуть бути пішими та автобусними. Хоча, звичайно, піша прогулянка-екскурсія набагато цікавіша. Шоколадна фабрика та мануфактура кави, музеї та храми, екскурсії для дітей - Львів відкривається молодому поколінню по-новому, яскраво та таємниче. Адже діти більш чутливі до його особливих струн. Їм завжди хочеться почути та побачити більше, такого, що не впадає в око одразу.

Відправляючись в цікаву екскурсію містом Лева діти проведуть вільний час не просто цікаво, а й з користю, щоб дізнатися щось нове саме про наше місто. Школярі отримають можливість не тільки почути захоплюючі розповіді, а й приймуть активну участь у житті міста, оглянуть його архітектурні перлини, побачать панораму міста Лева із Високого замку та обов’язково придбають сувенір на пам'ять. Ми маємо надію, що ваші діти захочуть повторити прогулянку містом Лева ще не один раз. З рідними, друзями, особливо з інших міст, коли можна вже самим розказати цікаві факти про Львів та його розгадані таємниці.

Більш детальну інформацію про наведені шкільні екскурсії можна знайти у розділі Екскурсія по Львову або отримати в менеджерів:
+38 (067) 273 33 81
+38 (098) 094 87 10
+38 (095) 022 13 23