Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

Карпати

Карпатський трамвай

Карпати – це унікальна природна перлина, яка зачаровує туристів вже багато років поспіль. Цей край увіковічнений у багатьох творах мистецтва, однак завжди залишатиметься загадкою як для відвідувачів, так і для місцевих жителів. Тут гори перешіптуються з хмарами, але ніколи не відкривають своїх секретів людям. У Карпатах розташована ціла низка унікальних природних об’єктів,..
Вартість від: 300 грн
Тривалість: 1 день

Мальовнича Тустань

Сколівщина – це край невмирущих легенд і унікальних природних умов. Край славиться витонченою духовною і матеріальною культурою. Тут небо підпирають гори, вершини яких навіть влітку вкриті білим снігом. Звідси (Бойківщина) по материнській лінії йде родовід Тараса Шевченка. Край став місцем, що дав життя багатьом велетам української культури і науки. Тут із загарбниками боролися..
Вартість від: 300 грн
Тривалість: 1 день

Екскурсії Карпатами

Якщо хтось хоч раз побував в цих горах, буде повертатися туди знову. Ми пропонуємо тури в Карпати зі Львова в різні пори року, в залежності від виду відпочинку. Пішохідні та авто екскурсії по Карпатах. Зимові тури в Карпати. Екскурсії в Карпати по старовинних фортецях. Озеро Синевир - це перлина Карпат, яку необхідно побачити всім. Воно є унікальним природнім середовищем та просто неймовірно гарним на вид, з кришталево-чистою водою. Глибина озера сягає 24 метрів, а знаходиться Синевир на 900 метрах вище рівня моря та має майже ідеально овальний абрис.

Екскурсії Карпатами – це хороша нагода гарно провести час та насолодитися мальовничою природою гір. Карпатські гори, їх система, є унікальною з багатьох причин. Тут збережені унікальні праліси, більшість верхівок гір завершується полонинами, що обумовлено "м'якою" структурою гірського кряжу. Гори багаті на річки, водоспади та озера, в яких можна зустріти велику кількість різновидів риб, зокрема, форель. Що свідчить про екологічну чистоту вод. Карпатські гори славляться великою кількістю ягід та лікарських рослин. А також мінеральних джерел, що незамінні при лікуванні багатьох захворювань. Саме тому тури в Карпати підійдуть великій кількості людей. Саме тому подорож в Карпати стане хорошою нагодою сумістити приємне та корисне – відпочинок та можливість оздоровитися.

Тури по Карпатах мають переваги перед відпочинком в тих самих Альпах або інших вартісних курортах. Бо ціни тут цілком відповідають рівню середньостатистичного мешканця нашої країни. Немає клопоту з візами. Відстань до самих гір відносно недалека. Можливий відпочинок з дітьми та для літніх людей.

Подорож в Карпати – це смачна національна гуцульська кухня, захоплюючі погляд краєвиди, загадкові легенди про казкових істот, оповіді про мольфарів, можливість відпочинку серед природи, ознайомлення з історичними місцинами. І все це ми пропонуємо Вам побачити на власні очі, доторкнутися та відчути на смак.