Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

Екскурсія по Львову

Львів епохи Середньовіччя та Відродження

Поєднання різноманітних архітектурних стилів і традицій, яке утворює неповторний архітектурний ансамбль, - це наше місто Львів. Екскурсія середньовічним містом разом з гідами Feel Ukraine - чудова нагода на три години поринути в сиву давнину, побачити справжні шедеври європейської архітектури, дізнатися більше про історію нашого краю.

Вартість від: 55 грн
Тривалість: 2 год або 3 год

Автобусна оглядова екскурсія по Львову

Бажаєте побачити максимальну кількість вартих уваги місць за найкоротший термін? Feel Ukraine запрошує вас у захоплюючу подорож, що називається "Оглядова автобусна екскурсія по Львову". Маршрут пролягає центральними вулицями міста, які розкривають найхарактерніші образи Львова від Середньовіччя до сьогодення. Передбачені 3 зупинки: Архикатедра св. Юра, парк “Високий замок” і музей “Личаківське кладовище”.

Вартість від: 130 грн
Тривалість: 3-3,5 год

По львівському бруку

Плануєте побачити більше львівських пам'яток за короткий час? Запрошуємо вас на екскурсію по Львову на один день "По львівському бруку".
Два варіанти маршруту - 7-ми годинна піша прогулянка або піша та автобусна екскурсія. Кожен маршрут прокладений таким чином, щоб за короткий час показати все найцікавіше, що є в місті Львів. Дату проведення визначаєте ви!

Вартість від: 160 грн
Тривалість: 6-7 год

Личаківський некрополь

Личаківське кладовище — одна з візитівок Львова. Личаків - одине із найгарніших кладовищ Західної Європи, по надгробках якого можна ознайомитися із мистецькими напрямками в скульптурі останніх двох століть, дослідити історію Львова XVII - XXI столітть.
Feel Ukraine запрошує на екскурсію цим дивовижним місцем. 

Вартість від: 40 грн
Тривалість: до 1,5 год

Екскурсія підземеллями Львова

Полюбляєте таємниці та загадки? - Запрошуємо на екскурсію підземеллями Львова разом з екскурсоводом Feel Ukraine!
Ви пройдетеся підвалинами єзуїтського, тринітарського, домініканського та бернардинського монастирів, побачите овіяний легендами архієпископський саркофаг, підвали середньовічного будинку, безліч цікавих експонатів в Аптеці-музеї. Завершується екскурсія оглядом виставки у Музеї Ідей.

Вартість від: 50 грн
Тривалість: 2 год.

Шевченківський гай

Feel Ukraine запрошує вас на екскурсію в музей народної архітектури та побуту "Шевченківський гай". На території близько 60га зібрані взірці дерев'яних споруд ХVIII—XIX столітть, відтворено побут різних верств населення того часу.
​Бажаючі зможуть скоштувати справжні козацькі страви, приготовлені на вогні, постріляти з лука, стрільнути із справжньої казацької гармати!

Вартість від: 45 грн
Тривалість: 1,5-2 год

Екскурсія у Львівський Оперний театр

Feel Ukraine запрошує вас на екскурсію у Львівський оперний театр. Під час екскурсії ви ознайомитеся з історією та легендами театру, дізнаєтесь про долю української Мадам Батерфляй - Соломії Крушельницької та інших видатних львівських митців. А якщо вам пощастить, то ви зможете також побачити урочисту завісу пензля видатного польського художника Генрика Семирадського.

Вартість від: 25 грн
Тривалість: 1 год.

Слідами єврейського Львова

Чи знаєте ви, що єврейська громада проживала у Львові від моменту заснування і до 1939 року складала більш ніж третину населення міста? Єврейська культура стала стала важливою складовою нашого колоритного міста. Екскурсія слідами єврейського Львова з гідом Feel Ukraine - це розповідь про веселу та трагічну долю євреїв у нашому місті.

Вартість від: 55 грн
Тривалість: 2-3 год

Богемний Львів

Історія Львова писалася в тому числі кавою. На зламі столітть у львівських кав'ярнях кипіло бурхливе політичне та культурне життя. Запрошуємо вас на екскурсію про мистецтво та каву - Богемний Львів. Ви дізнаєтесь історію появи кави у нашому місті, почуєте розповіді про відомих митців та громадських діячів, що творили у львівських кав'ярнях. І звісно ж почуєте плітки, які попри столітню давність не перестають бути цікавими.

Вартість від: 45 грн
Тривалість: 2-3 год

Романтична прогулянка нічним Львовом

Мрієте здивувати другу половинку? - Запросіть близьку людину на романтичну екскурсію нічним Львовом.
Ви почуєте дивовижні історії про романтику та шалені пристрасті що вирували у нашому місті. Згадки про них залишилися у полотнах Олекси Новаківського, в одному з найстаріших парків Європи, в неоднозначних творах Захера Мазоха.

Вартість від: 85 грн
Тривалість: 3 год.

Кав'ярні Львова

Без чого не можна уявити Львів? Звичайно без кави. Її дивовижний аромат наповнює вулички старовинного міста ваблячи туристів пригубити чашку цього чарівного напою.
Відправляйтеся у кавову екскурсію містом Львів разом з екскурсоводом Feel Ukraine, відвідайте легендарні кав'ярні  "Вірменка",  "Під синьою фляшкою",  "Копальня кави" , "Золотий Дукат" та скоштуйте каву і шоколад, зварені за особливими рецептами львівських майстрів.

Вартість від: 85 грн
Тривалість: 2 год

Мала пішохідна екскурсія по Львову - Фортифікації середньовічча

Запрошуємо вас на малу пішохідну екскурсію по Львову разом з екскурсоводами Feel Ukraine. Ви оглянете залишки львівських оборонних споруд, що дійшли до нас із середньовічча - Низький замок, Краківську браму, Порохову вежу, Королівський арсенал, Глинянську браму, Бернардинський монастир, Міський арсенал, Високий Замок.

Вартість від: 50 грн
Тривалість: 3 год.

Фортифікації Львова — одноденна екскурсія Львовом

Запрошуємо вас на одноденну екскурсію по Львову, що триватиме до 6 годин. Разом з гідом Feel Ukraine ви оглянете залишки середньовічних фортифікаційних споруд розміщених в центральній частині міста та віддалені оборонні об'єкти -  Цитадель, Високий замок, Чортові скелі.
Екскурсія буде цікавою і пізнавальною для всіх, хто прагне краще пізнати історію рідного краю і відчути місцевий колорит.

Вартість від: 110 грн
Тривалість: до 6 год.

Екскурсія містом Львів

Feel Ukraine запрошує вас у дивовижну мандрівку в минуле. Саме так, адже екскурсія містом Львів - це захоплююча подорож бруківкою старовинних вуличок, оповитих легендами, де можна просто неба випити запашної кави, подивитися на старі кам'яниці, зазирнути у дворики, в яких, здається, сам час застиг у Середньовіччі.

Оглядові екскурсії по Львову допоможуть більш глибоко пізнати його історію, дух, культуру. Можна вибрати різні тури: пішохідні, автобусні екскурсії Львів. Також ми пропонуємо нову послугу – екскурсії за чайові, коли вам самим буде запропоновано визначити вартість за проведений тур. Наші гіди розповідатимуть цікаві факти, пов’язані із історією міста, його видатних та відомих мешканців.

Львів – місто з багатою та дуже різноманітною історією, що сплетена з великої кількості культур мешканців, які проживали на його території. Його називають  «Другим Вавілоном», «Парижем у мініатюрі», «столицею кави та шоколаду», «маленьким Лондоном». Під час екскурсії по Львову екскурсоводи залюбки покажуть всім охочим місце, де добувають каву у копальні, а для дітей буде цікавою та незабутньою подорож до Майстерні шоколаду та поїздка на маленькому авто-потязі.

Екскурсія по Львову проводиться за будь-яких погодніх умов, бо навіть дощ, що також є однією з візитівок міста, не зможе зіпсувати настрій та враження від подорожі не тільки по центральній частині міста, а й інших локаціях, таких як Личаківський цвинтар.

Місто Лева – це культурна столиця західної України, де розташована велика кількість архітектурних перлин та просто фантастична кількість театрів, художніх, мистецьких галерей та музеїв. Театр опери та балету ім. С. Крушельницької, драматичний театр М. Заньковецької, Театр «Воскресіння», творча майстерня Дзиґа та багато інших. А ще наше місто – майданчик для проведення фестивалів, виставок народної творчості та безлічі цікавих заходів.

Завітайте до Львова, що радо відкриває свої обійми всім, хто прагне долучитися до його краси та історії. Цінність вражень значною мірою переважить будь що, навіть негоду та похмуре небо.