Кав'ярні Львова

Вартість від: 85 грн
Тривалість: 2 год
Початок: 11-00 та 14-00 год

Найближчі дати

Маршрут

  1. Кафе "Вірменка"
  2. Кафе "Під синьою фляшкою"
  3. Кафе "Кавалерка"
  4. Кафе "Під Клепсидрою"
  5. "Копальня кави"
  6. Кафе "Фреска"
  7. Кафе "Золотий Дукат"

Зверніть увагу!

Дану екскурсію можна замовити без проведення дегустацій. В такому випадку її вартість на одну особу буде меншою на 30 грн.

Екскурсія проводиться щодня під індивідуальне замовлення, з обов'язкою оплатою завдатку в сумi обомовленiй мiж сторонами.Кавова екскурсія містом Львів

Без чого не можна уявити наше місто? Звісно, без кави! Львів і кава асоціюються одне з одним, тому екскурсія містом Львів обов'зково повинна включати шоколадний тур і кавовий тур. Це прогулянка для тих, хто хоче за філіжанкою запашної кави чи гарячого шоколаду дізнатися більше про Львівські кав’ярні,  послухати захоплюючі історії про їх створення та дивовижні легенди старого міста. Під час екскурсії ви відвідаєте цілу низку закладів, які вразять своїм інтер’єром та догодять вам якістю обслуговування. Ви зможете насолодитися кавою по-східному та поласувати справжнім гарячим шоколадом.

До Львова кава прийшла не зі Сходу, а з Відня. Юрій Кульчицький, козак з Галичини, а пізніше купець, відкрив одну із перших кав’ярень у Відні у 1683 році. Вона називалась «Під синьою пляшкою». І, щоб віддати шану нашому землякові, у Львові тепер відкрили кав’ярню з такою ж назвою. Заклад ретельно відтворює атмосферу кав’ярні пізньої австро-угорської епохи і стане для вас справжньою подорожжю у минуле міста. Меню складається із страв, типових для різних провінцій Австро-Угорщини того часу. І звісно ж, тут ви спробуєте найкращу у Львові каву по-східному. Ми також рекомендуємо вам фірмову каву «Карнавацька», до складу якої входить лимон, мед та гвоздика. Корчма існувала у цьому дворику ще у XVI столітті, тому ви можете зустріти тут привидів відвідувачів із Середньовіччя. Про це місце складено безліч легенд і навіть написано роман.

Львів не відстає і від сучасних тенденцій – у кав’ярні «Кавалерка», що на вул. Братів Рогатинців, поціновувачі кавової культури можуть скуштувати улюблений напій, оригінального приготування – кемікс, пуровер, аеропрес. Кава на усілякий смак, найфантастичніші методи приготування, найунікальніші сорти, про які вам лише доводилося чути – у Львові, кавовій столиці України. Ця локація – невід’ємна складова кавового обличчя Львова.

Найбільш богемний заклад – кав’ярня «Під клепсидрою», що знаходиться у приміщенні мистецького об’єднання «Дзига» на Вірменській. Тут особливо люблять збиратися художники і музиканти. Окрім того, саме у цьому закладіі в сусідній галереї «Дзига» відбуваються різноманітні мистецькі заходи. «Дзига» – авангард львівського сучасного мистецтва і джазової музики. Жоден кавовий тур не обійдеться без візиту до цієї локації.

Найбільше туристи полюбляють екскурсії в «Копальню кави». Цей заклад особливий тим, що тут видобувають каву. Відвідувачі зможуть побачити весь процес на власні очі. У кав`ярні “Золотий дукат” є те, чого не можна ні купити, ні продати. Точніше, купити тут можна філіжанку кави або шоколаду, а от натхнення і творчого настрою можна набратися безкоштовно, просто смакуючи чудовими напоями. Ви обов’язково маєте відвідати це місце під час кавового туру!

Кав’ярня “Фреска” знаменита своїми авторськими шоколадними виробами. Кав’ярня названа так на честь фрески, яку відкрили під час реставрації на стелі приміщення. Атмосфера в кав’ярні просто неймовірна,особливо влітку, коли з двору чутно музику вуличних музик. Без цього місця ваш кавовий тур буде неповним.

Кожна з цих кав’ярень стала важливою складовою культурного обличчя міста. Саме у цих закладах гості Львова мають можливість пізнати місто зсередини. Це не просто складові якогось розважального туру. Візити до відомих кав’ярень – можливість краще відчути Львів і зрозуміти частину його секретів. Крім того, екскурсія проходить старовинною частиною міста, тому Ви зможете ознайомитися з такими знаменитими пам’ятками як Вірменська церква, площа Ринок та інші. Родзинка мандрівки – дегустація кави в одному з цих найцікавіших львівських закладів.

Місто Лева зберігає багато таємниць та загадок. Бажаєте розгадати їх усі? - відправляйтеся в захоплюючі екскурсії містом Львів разом з гідами Feel Ukraine!

Індивідуальна вартість

1 особа400 грн
2 особи200 грн/особа
3-4 особи185 грн/особа
5-6 осіб140 грн/особа
7-9 осіб125 грн/особа
10-15 осіб110 грн/ос
16-20 осіб100 грн/ос
21 і більше85 грн/особа

У вартість входить:

екскурсійне обслуговування, дегустація кави або горячого шоколаду
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×