Львів епохи Середньовіччя та Відродження

Вартість від: 55 грн
Тривалість: 2 год або 3 год
Початок: 11:00 та 15:00

Найближчі дати

21.07.2018Субота
22.07.2018Неділя
23.07.2018Понеділок
24.07.2018Вівторок
25.07.2018Середа
26.07.2018Четвер
Дивитись всі дати

Маршрут

  1. Площа Ринок
  2. Італійський дворик
  3. Вірменський квартал
  4. Аптека музей
  5. Вірменська церква
  6. Успенська церква
  7. Оперний театр

Зверніть увагу!

Вартiсть в складi збiрної групи в 2-х годиннiй екскурсiї 75 грн/особа.
Тривалiсть iндивiдуальної екскурсiї - 3-3,5 год. Початок iндивiдуальної екскурсiї - за бажанням туристiв.
При замовленнi iндивiдуальноï екскурсiï здiйснюється оплата завдатку в сумi обумовленiй мiж сторонами.


Середньовічний Львів - екскурсія центром міста

Місто Львів поєднує в собі безліч архітектурних стилів і традицій, що в кінцевому підсумку утворило винятковий архітектурний ансамбль. Екскурсоводи Feel Ukraine запрошують вас на екскурсію львівськими пам'ятками середньовіччя.

З часів Середньовіччя збереглися Вірменська та Латинська катедри в Середмісті, храми св. Івана Хрестителя (пл. Старий Ринок) та Марії Сніжної (пл. Ярослава Осьмомисла).

Значно більше збереглося пам’яток з епохи Відродження, які стали символами Львова. З тих часів дійшли будівлі української громади: архітектурний ансамбль Успіння Пресвятої Богородиці (храм, Трьохсвятительська каплиця і вежа Корнякта), храм св. Параскеви, храм св. Онуфрія з монастирським комплексом, палац Корнякта; латинської громади: каплиця Боїмів, "Чорна кам’яниця"; єврейської громади: синагога "Золота Роза" та ін.

Прогулянка Львовом розпочинатиметься з площі Ринок. Її архітектурний образ було створено в епоху Відродження (Ренесансу). Над будівлями працювали найкращі архітектори та скульптури того часу.

Серед великої кількості  архітектурних пам’яток завжди вирізнялася Порохова вежа. Саме вона тривалий час була осередком військової звитяги, оскільки з її допомогою здійснювали фронтальний і фланговий обстріл ворога. Не менш важливою пам’яткою є Міський арсенал — єдина в Україні збережена споруда цього типу й такого давнього періоду.

Це лише невеличка частинка архітектури Львова епох Середньовіччя та Відродження. Його краса значно масштабніша і має величезну історичну вагу. В цьому варто пересвідчитися на власні очі з допомогою пішохідної екскурсії по Львову. Мандрівка проходитиме по архітектурних пам`ятках Середмістя Львова та прилеглих околицях.

Для того, щоб усі охочі, без винятку, мали можливість помандрувати давніми локаціями, ця екскурсія один раз у місяць відбувається безкоштовно. Ми дбаємо про туристів і львів’ян, тому прагнемо зробити історію ближчою та доступнішою.

Індивідуальна вартість

1 особа550 грн
2 особи275 грн/особа
3-4 особи185 грн/особа
5-6 осіб125 грн/особа
7-9 осіб100 грн/особа
10 осіб85 грн/ос
15 осіб70 грн/ос
16-20 осіб65 грн/ос
21 і більше55 грн/особа

У вартість входить:

екскурсійний супровід

Додатково оплачується:

вхідні квитки в музеї та храми - до 15 грн.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×