Личаківський некрополь

Вартість від: 40 грн
Тривалість: до 1,5 год
Початок: 11-00 та 14-00 год

Найближчі дати

29.06.2018П'ятниця
30.06.2018Субота
01.07.2018Неділя
02.07.2018Понеділок
03.07.2018Вівторок
04.07.2018Середа
Дивитись всі дати

Маршрут

  1. Личаківське кладовище

Зверніть увагу!

Дана тематична екскурсия проводиться пiд iндивiдуальне замовлення, з обов'язковою проплатою завдатку в сумi обумовленiй мiж сторонами.

За бажанням екскурсію можна розширити до 2-х годин.


Личаківське кладовище

Екскурсія Личаківським кладовищем - можливість прослідкувати історію Львова від XVIІ сторічча до сьогодення. Личаківське кладовище — одне із найгарніших кладовищ Європи, по надгробках якого можна ознайомитися із мистецькими напрямками в скульптурі останніх двох століть. 
Тут поховані найвидатніші діячі усіх сфер суспільного життя, а також найбагатші люди свого часу. Вічний спочинок тут знайшли такі видатні українські діячі як Маркіян Шашкевич, Іван Франко, Соломія Крушельницька, Ірина Вільде,Володимир Івасюк, видатні польські діячі – Марія Конопніцька, Зиґмунт Ґорґолевський, Стефан Банах та багато інших.

​Президенти України і Польщі у 2005 році урочисто відкривали тут меморіал вояків Української галицької армії та так званий польський “цвинтар орлят”.

На надгробках окрім української зустрічаються написи латинською, польською, німецькою, російською та іншими мовами.
Перші поховання на цьому місці розпочались в Середньовіччі, коли тут хоронили людей, які померли від епідемії  чуми.
Багато надмогильних пам'ятників створено відомими скульпторами того часу. Тут є шедеври таких митців як Гартман Вітвер, Антон Шімзер, Парис Філіппі, Сергій Литвиненко, та інших видатних постатей.

Це місце має свої містичні історії, від яких застигає кров у жилах. Екскурсовод Feel Ukraine розповість вам про загадки могили тамплієра, великого самогубця, скульптуру, яка гуляє, а також про секрет гробівця у вигляді сейфу з банку. Попри те, що місце є скорботним, тут можна помилуватися витонченою красою окремих скульптур і почути напрочуд романтичні історії про Ісуса з Парижа, опікуна сиріт і безутішну матір, сплячу красуню та інші.

Найдавніші надмогильні плити датовано 1787 та 1797 роками. Тут знаходяться півтисячі скульптур виняткової краси, і про найцікавіші з них розкаже наш екскурсовод.
Окрім того, із Личаківським кладовищем пов'язано багато цікавих історій та легенд, про які ви зможете довідатися, відвідавши екскурсію.

Якщо ви забажаєте дізнатися більше про історію Львова, Feel Ukraine запрошує вас на тригодинну екскурсію середньовічним містом.

Індивідуальна вартість

1 особа350 грн
2 особи175 грн/особа
3-4 особи120 грн/особа
5-6 осіб80 грн/особа
7-9 осіб70 грн/особа
10-15 осіб60 грн/ос
16-20 осіб50 грн/ос
21 і більше40 грн/особа

У вартість входить:

Послуги екскурсовода

Додатково оплачується:

Вхідні квитки: 30 грн/дорослий; 20 грн.студент.; діти.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×