Екскурсія підземеллями Львова

Вартість від: 50 грн
Тривалість: 2 год.
Початок: 12:00 та 15:00

Найближчі дати

10.08.2018П'ятниця
11.08.2018Субота
12.08.2018Неділя
13.08.2018Понеділок
14.08.2018Вівторок
15.08.2018Середа
Дивитись всі дати

Маршрут

  1. Костел Єзуїтів
  2. Преображенська церква
  3. Аптека музей
  4. Домініканський монастир
  5. Аптека на пл.Соборній
  6. Бернардинський монастир

Зверніть увагу!

Вартість в складi збiрної групи - 75 грн/особа.
Дана екскурсiя может проводитися пiд iндивiдуальне замовлення.
За бажанням туристів в бернардинському монастирі можна оглянути виставку у Музеї Ідей та замовити обід у «Трапезній»


Екскурсія підземеллями Львова

Львів приховує в собі безліч загадок. Деякі з них ховаються навіть від погляду тих, чиї родини живуть у місті протягом багатьох поколінь. Однією з таких таємниць є підземелля. Екскурсія підземеллями Львова стане справжнім відкриттям, як для гостей міста, так і для самих львівян.

Дослідники стверджують, що у Львові більше ніж 100 км підземних ходів. Звичайно, велика частина їх припадає на каналізаційні ходи і інженерні відгалуження підземної річки Полтви. Саме тут у міжвоєнні роки любили ховатися злодії, водночас ці ж самі підземелля під час нацистської окупації врятували безліч єврейських сімей від жорстокого знищення. Проте є у Львов і значно давніші ходи…

На сьогоднішній день вдалося дослідити лише невелику частку підземель, в першу чергу, монастирських. Зараз для туристів доступні підземелля чотирьох монастирів – єзуїтського, тринітарського, домініканського та бернардинського. Ще одну мережу кімнат і лабіринтів утворювали підвали середньовічних будинків. В обох випадках підземелля старіші, аніж будівлі, зведені на них. На поверхні у нас мало що залишилось від Львова давнішого за середину ХVI століття, та й те зазнало значних перебудов у пізніші часи. І тут підземелля можуть стати для нас справжньою машиною часу, яка віднесе нас у перші століття існування міста. Спускаючись сюди, ми забуваємо про метушню сучасності і поринаємо у глибоке минуле.

Наша подорож розпочинається із підземель єзуїтського костелу. Тут ми побачимо сліди дому міщанина із княжих часів і овіяний легендами архієпископський саркофаг. Далі шлях поведе нас у просторі підземелля Преображенської церкви, які збереглися ще із часів, коли тут був монастир отців-тринітаріїв. Потім ми ознайомимося із підвалами середньовічного будинку і оглянемо безліч цікавих експонатів у Аптеці-музеї. Інші подібні підвали зайняті кав’ярнями довкола площі Ринок, проте вони значно переобладнані і не зберігають духу минулого.

В підземеллях монастиря домініканців ми з вами потрапимо у перший поверх княжих палат, споруджених ще за князя Лева, а також послухаємо трагічну історію Гальшки Острозької, львівський епізод з якої увійшов в хроніки під назвою «війна за наречену». По тому ми повернемось на кілька століть ближче до нашого часу і відвідаємо ще одну аптеку, уже з початку ХХ століття. Тут ми познайомимося з таємним аптекарем, і він розповість нам цікаві історії про своїх колег з минулого.

Завершимо ми нашу екскурсію оглядом виставки у Музеї Ідей, який займає приміщення підземель бернардинського монастиря. Тут, у «Трапезній», ми також зможемо пообідати або просто насолодитися традиційним галицьким сирником і узваром, а також наливками за старовинним рецептами. А під гарну трапезу – почути ще кілька легенд, пов’язаних із цим монастирем.

Дослідники продовжують відкривати все нові підземелля Львова, і ця робота розпочалася не так давно, тому слід розраховувати, що за кілька років наш маршрут поповниться новими локаціями.

Але зараз, відправляючись у нову подорож Львовом з екскурсоводом Feel Ukraine, ви зможете разом з нами привідкрити завісу і зазирнути одним оком у просторий лабіринт львівських таємниць, які все ще чекають, щоб їх розгадали.

Індивідуальна вартість

1 особа400 грн
2 особи200 грн/особа
3-4 особи135 грн/особа
4 особи125 грн/ос
5-6 осіб100 грн/особа
7-9 осіб85 грн/особа
10 осіб80 грн/ос
15 осіб65 грн/ос
16-20 осіб60 грн/ос
21 і більше50 грн/особа

У вартість входить:

послуги екскурсовода.

Додатково оплачується:

Вхідні квитки у пiдземелля:
- Домiнiканський монастир: дорослi - 15 грн., студенти - 10 грн., дiти - 7 грн.
- Аптека - музей: дорослi - 20 грн., студенти - 15"грн., дiти - 10 грн.
- Собор Єзуїтів: дорослі - 15 грн.; діти - 5 грн.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×