Богемний Львів

Вартість від: 45 грн
Тривалість: 2-3 год
Початок: 11-00 та 15-00 год

Найближчі дати

08.07.2018Неділя
09.07.2018Понеділок
10.07.2018Вівторок
11.07.2018Середа
12.07.2018Четвер
13.07.2018П'ятниця
Дивитись всі дати

Маршрут

  1. Площа Ринок
  2. вул. Січових стрільців
  3. вул. Банківська
  4. Проспект Шевченка

Зверніть увагу!

Дана тематична екскурсiя проводиться пiд iндивiдуальне замовлення.

Екскурсія існує в двох варіантах. Короткий охоплює лише центральну частину довкола пл. Ринок і пр. Свободи і триває від 1,5 до 2 год.
Довгий охоплює також вул. Січових Стрільців, Банківську і пр. Шевченка і триває до 3 год.
За бажанням в маршрут екскурсiї можна включити вiдвiдування кав'ярнi з пригощанням кавою чи горячим шоколадом.


Богемний Львів - екскурсія про мистецтво та каву  

Богемний Львів - це екскурсія про каву. Як, ще одна? – здивуєтесь Ви. І справді, у нас уже є екскурсія «Кав'ярні Львова», та і у інших турфірм існує безліч подібних варіантів. Навіщо пропонувати ще один під іншою назвою? Але справа в тому, що кав’ярні – це не тільки кава.

Саме з кав’ярнями пов’язаний поширений термін «богема». По всій Європі в ХІХ – на початку ХХ століття кав’ярні стали осередком мистецького життя. Але не тільки мистецькі шедеври творилися у європейських кав’ярнях. Тут знайомилися і об’єднувалися в спілки, тут вирішувалися важливі економічні справи, тут творились наукові відкриття,  тут деякі професори навіть приймали екзамени і ставили заліки. І саме тут планувалися державні перевороти і повстання і творились нові світові порядки. І Ленін теж починав свій шлях «батька комуністичної революції» не з брудних пролетарських закамарків Санкт-Петербурга, а із затишних буржуазних кав’ярень Швейцарії.

Львів у цьому сенсі не відставав від решти Європи. На зламі століть у львівських кав’ярнях кипіло бурхливе життя. Під час цієї екскурсії ми зможемо порівняти, яку важливу роль у житті міста кав’ярні відігравали сто років тому, і яку вони знову відіграють тепер, коли місто оговталося від руйнівного впливу радянських часів. Ви побачите, що традиції зберігаються.

Ви дізнаєтесь, як кава прибула до Львова, де була улюблена кав’ярня Івана Франка і Йозефа Рота, яка кав’ярня була настільки славна, що її вносили до путівників на рівні з Рацлавицькою панорамою та Високим Замком, де польські і українські поети творили вірші, а композитор Станіслав Людкевич писав свої мелодії, де керівництво українського і польського підпілля планувало свої повстання… Ви побачите, де була цукерня, в якій розігрувалась трагічна любовна драма між художником Артуром Ґротґером і юною Вандою Моне, і де була крамниця львівського «шоколадного короля», і як трагічно закінчилась його доля... Ви дізнаєтесь про кав’ярню, де творилася нова математична теорія і засідав клуб, членом якого був один із творців американської водневої бомби… Ви побачите, де був осередок львівського андеґраунду радянських часів, і де твориться мистецький авангард Львова зараз…

І звісно ж почуєте плітки, які попри столітню давність не перестають бути цікавими.

Індивідуальна вартість

1 особа500 грн
2 особи250 грн/особа
3-4 особи185 грн/особа
5-6 осіб125 грн/особа
7-9 осіб100 грн/особа
10-15 осіб80 грн/ос
16-20 осіб60 грн/ос
21 і більше55 грн/особа

У вартість входить:

послуги екскурсовода.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×