По львівському бруку

Вартість від: 160 грн
Тривалість: 6-7 год
Початок: 10:00 год

Найближчі дати

19.08.2018Неділя
20.08.2018Понеділок
21.08.2018Вівторок
22.08.2018Середа
23.08.2018Четвер
24.08.2018П'ятниця
Дивитись всі дати

Маршрут

 1. Площа Ринок
 2. Італійський дворик
 3. Аптека музей
 4. Вірменський квартал
 5. Вірменська церква
 6. Успенська церква
 7. Оперний театр
 8. Собор Святого Юра
 9. Личаківське кладовище
 10. Високий Замок
 11. Порохова вежа
 12. Домініканський монастир
 13. Каплиця Боїмів
 14. Латинська катедра
 15. Міський арсенал
 16. Шевченківський гай

Зверніть увагу!

Вартість для групи з 10 осіб – 240 грн/особа; група з 15 осіб – 185 грн/особа; група з 20 осіб – 160 грн/особа;
Вартість групи менше 10 осіб та більше 20 осіб розраховується окремо;
В складі збірної групи вартість - 195 грн/особа.
Екскурсія може проводитися у будь-який день під індивідуальне замовлення, при цьому здiйснюється передоплата завдатку в сумi oбумовленiй мiж сторонами.


Екскурсія по Львову на один день

Львів – місто з дуже багатою історією і культурою; оглянути всі його пам’ятки за короткий термін неможливо. Проте, якщо у Вас обмаль часу, ми можемо запропонувати вам два маршрути екскурсії по Львову за один день, які дозволять коротко оглянути принаймні найцікавіше.

Перший варіант:

Включає трьохгодинну пішохідну та трьохгодинну автобусну екскурсію. Під час пішохідної екскурсії ви прогуляєтесь середмістям, цілий ансамбль якого занесений до Списку об’єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Після прогулянки ви зможете пообідати в одному із чудових атмосферних закладів, якими так славиться наше місто – екскурсовод надасть інформацію про найцікавіші з них.

Після обіду на вас чекатиме автобусна екскурсія з трьома короткими зупинками. Маршрут охоплює околиці Львова, що забудовувались здебільшого в часи австрійського панування, а також територію колишнього княжого міста. Саме його стосується наша перша зупинка – Високий Замок, парк на місці давньої фортеці, де зараз знаходиться оглядовий майданчик. Саме тут Данило Галицький започаткував наше місто, і ви побачите деякі з найдавніших пам’яток.

Друга зупинка – Личаківський некрополь. Це вже пам’ятка австрійських часів. Тут поховано багато визначних львів’ян різних національностей і конфесій. З того як склалися їх долі ви дізнаєтесь більше і про долю самого міста. Остання зупинка – Собор св. Юра, перлина бароко, споруджена під кінець польського панування у Львові. Це одна з найкрасивіших будівель міста. Тут ви дізнаєтесь про вклад греко-католицької церкви, і зокрема митрополита Андрея Шептицького, в українську культуру. Автобусна екскурсія Львовом– це лише короткий огляд, і кожна з пам’яток, які ви побачите з вікна, заслуговує окремої зупинки і розповіді. Тож нехай ця подорож буде для вас лише початком знайомства з містом!

Другий варіант:

Для тих, хто більше любить ходити пішки, ми пропонуємо дещо іншу програму. Вона передбачає семигодинну екскурсію з двома перервами – один раз на каву, а другий – на обід. Під час цієї екскурсії ви оминете деякі місця, які можна оглянути під час автобусної поїздки, проте матимете змогу детальніше познайомитися з іншими пам’ятками. Наша подорож розпочнеться із княжого Львова, із площі Старий Ринок – тут було серце Львова у час його заснування в середині ХІІІ ст. Звідси ми з вами піднімемося на Високий Замок і оглянемо все місто з висоти пташиного польоту. Після цього ми спустимося в середньовічний центр і тут насолодимося неповторною львівською кавою у будь-якій із кав’ярень на ваш смак.

Після перерви на каву ми оглянемо основні пам’ятки середньовічного центру. По тому буде перерва на обід. А по обіді – візит на Личаківський некрополь, з ширшою програмою, ніж під час автобусної екскурсії. На завершення ми пропонуємо відвідати з екскурсією Шевченківський гай – музей під відкритим небом, де зібрані традиційні дерев’яні хати зі всього Західноукраїнського регіону. Тут ви відчуєте подих історії і зануритесь глибше у світ, в якому жили наші предки.

Цей маршрут як і попередній охоплює далеко не всі цікаві локації. І ми щиро сподіваємось, що ця прогулянка пробудить у вас бажання дізнатись про Львів ще більше.

Обирайте будь-який із запропонованих варіантів і звертайтесь до нас. Ми гарантуємо, що під час екскурсії ви отримаєте максимум вражень про Львів за один день!

Індивідуальна вартість

10 осіб240 грн/ос
15 осіб185 грн/ос
20 осіб160 грн/ос

У вартість входить:

транспорт, екскурсійний супровід.

Додатково оплачується:

обiд, вхiднi квитки до 40 грн.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×