Романтична прогулянка нічним Львовом

Вартість від: 85 грн
Тривалість: 3 год.
Початок: о 19-00

Найближчі дати

Маршрут

  1. Бернардинський монастир
  2. Домініканський монастир
  3. Площа Ринок
  4. Проспект Свободи
  5. Університет ім. І. Франка
  6. Собор Святого Юра

Зверніть увагу!

Екскурсія може проводитися у будь-який час під індивідуальне замовлення.Нічна екскурсія Львовом

Залишмо розповіді про історію та архітектуру на денний час. Вечір та ніч надихають нас на більш романтичний та поетичний настрій. Випивши філіжанку запашної львівської кави, відправляйтеся разом з коханою людиною на нічну екскурсію Львовом. Адже насолоджуючись ліричною прогулянкою серед мерехтливих різнобарвних вогнів, так гарно послухати історії кохання з давніх часів.

Львів – напрочуд романтичне місто. Свого часу він став свідком кохання, яке не зламала навіть смерть, кохання видатного художника Артура Ґроттґера та юної Ванди Моне. Ще довго львів’яни берегли пам'ять про них у вислові: «Вони кохають одне одного як Артур і Ванда». Саме у Львові молода шляхтянка Софія Яблоновська зустріла дві свої великі любові і залишилась в історії міста «дружино двох графів». Це сюди талановитий німецький скульптор Йоганн Пфістер втікав із Бережан від своїх заможних замовників, щоб відіграти тут бучне весілля. Та що там,сам польський король знайшов тут кохання свого життя.

Не обійшлося і без більш жорстоких проявів пристрасті – чого варта лише «війна за наречену» Гальшку Острозьку, яку мати переховувала у домініканському монастирі. Бували і вбивства з любові - гарячий флорентієць Урбіно Убальдіні смертельно поранив львів’янина, який посмів залицятися до його коханої. Проте уникнув покарання завдяки львівському жіноцтву… Було й кохання, яке закінчилося стратою на вогнищі – не гоже було в середньовічні часи любитися представникам різних конфесій.

Проте любов у Львові приносила не лише страждання. Залишила вона і прегарні подарунки місту, зокрема, один із найстаріших в Україні громадських парків. Любов художника Олекси Новаківського подарувала Львову багато чудових полотен майстра. Є і менш однозначні досягнення – Леопольд фон Захер-Мазох, ще один знаменитий львів’янин, прославився саме завдяки своїм нетрадиційним поглядам на це почуття.

Львів таїть в собі безліч романтичних, таємничих, часом страшних, а часом і благородних історій - гід по Львову Feel Ukraine розповість вам про них. Львів був місцем зустрічі і переплетіння доль людей різних народів, вірувань та ідеалів. Та одне їх завжди об’єднувало – це любов до самого Львова.

Індивідуальна вартість

1 особа550 грн
2 особи275 грн/особа
3-4 особи185 грн/особа
4 особи150 грн/ос
5-6 осіб130 грн/особа
7-9 осіб120 грн/особа
10-15 осіб110 грн/ос
16-20 осіб90 грн/ос
21 і більше85 грн/особа

У вартість входить:

Послуги екскурсовода, відвідування кав'ярні з пригощанням кавою або горячим шоколадом

Додатково оплачується:

Вхідні квитки
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×