Автобусна оглядова екскурсія по Львову

Вартість від: 130 грн
Тривалість: 3-3,5 год
Початок: 11:00 та 14:00

Найближчі дати

21.07.2018Субота
22.07.2018Неділя
23.07.2018Понеділок
24.07.2018Вівторок
25.07.2018Середа
26.07.2018Четвер
Дивитись всі дати

Маршрут

  1. Собор Святого Юра
  2. Личаківське кладовище
  3. Високий Замок

Зверніть увагу!

Вартість для однієї особи в складі збірної групи становить - 150грн/особа для дорослого; 100 грн. для дитини до 13 рокiв.
Iндивiдуальна екскурсiя проводиться у зручний для клiєнта час, з обов'язковою проплатою певноï cуми завдатку.
Вартість транспортних послуг визначається перевізником, тому і вартість екскурсії для однієї людини може змінюватися і залежить від кількості людей в групі. Дану екскурсію можна організувати тривалістю до 4 годин з виходом та прогулянкою по Стрийському парку ( при наявності хорошої погоди)


Автобусна екскурсія по Львову

Бажаєте побачити максимальну кількість вартих уваги місць за найкоротший термін? Feel Ukraine запрошує вас у подорож, яка називається "Оглядова автобусна екскурсія по Львову".

Маршрут пролягає центральними вулицями міста, які розкривають найхарактерніші образи Львова від Середньовіччя до сьогодення. Екскурсія включає огляд різних храмів, палаців, фортифікаційних споруд та багато інших цікавих обʼєктів. Власне цей маршрут надає можливість найширше пізнати Львів завдяки ознайомленню з історичними подіями, оглядом обʼєктів та відчуттям настроїв, які визначають атмосферу сучасного міста.

Екскурсія передбачає три зупинки, на яких екскурсовод розкаже історію окремих обʼєктів більш детально. Це Архикатедра св. Юра, парк “Високий замок” і музей “Личаківське кладовище”.

Архітектурний ансамбль Архикатедри св. Юра є без перебільшення перлиною Львова, яка має величезну релігійну, мистецьку та суспільну вагу. У ньому зберігаються Теребовлянська та Київська чудотворні ікони, мощі святих, а також копія Туринської плащаниці. Саме тут було знайдено рештки Ярослава Осьмомисла, видатного правителя Галицької держави. Архикатедра св. Юра є основним духовним осередком Української Греко-Католицької Церкви. Раніше у храмі зберігали багато мистецьких памʼяток, до чого особливо долучився владика Андрій, граф Шептицький. Однак, зараз більшість з них перебувають у різних збірках музеїв, галерей не лише Львова чи України.

Зупинка на “Високому замку”передбачає огляд залишків оборонної споруди, та інших пам’ятних місць парку, які розкривають історію міста впродовж століть. З гори відкривається чудовий краєвид, який залишиться у серці назавжди.

Зупинка в музеї  “Личаківське кладовище”включає огляд найцікавіших зразків некрополістичної скульптури, розповіді про загадкові події пов’язані з цим місцем. Тут знайшли вічний спочинок Маркіян Шашкевич, Іван Франко, Соломія Крушельницька, Ірина Вільде та інші видатні постаті нашої країни. Вам цікаво буде послухати історії про блукаючу скульптуру, скорботну матір та багато інших.

Якщо у вас залишився вільний час, гіди Feel Ukraine радо запропонують вам одну з тематичних екскурсій, що привідкриє таємниці міста Лева - наприклад, - екскурсію підземеллями Львова.

Індивідуальна вартість

4 особи375 грн/ос
6 осіб250 грн/ос
8 осіб225 грн/ос
10 осіб190 грн/ос
15 осіб140 грн/ос
20 осіб150 грн/ос
21 і більше130 грн/особа

У вартість входить:

Послуги екскурсовода

Додатково оплачується:

Трансфер, вхідні квитки на Личаківське кладовище: 30 грн/дорослий, 20 грн.студент; діти.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×