Фортифікації Львова — одноденна екскурсія Львовом

Вартість від: 110 грн
Тривалість: до 6 год.
Початок: 10:00 год

Найближчі дати

Маршрут

  1. Низький замок
  2. Королівський арсенал
  3. Порохова вежа
  4. Глинянська брама
  5. Бернардинський монастир
  6. Міський арсенал
  7. Високий Замок
  8. Львівська Цитадель
  9. Чортова скеля

Зверніть увагу!

Вартість для групи 8 осіб - 200 грн/ос, групи 10 осіб - 160 грн/ос, групи 15 осіб - 140 грн/ос, група - 20 осіб - 130 грн/ос.

Дана екскурсія передбачає зупинку на обід (між першою та другою частинами)

Екскурсія проводитися під iндивiдуальне замовлення.


Екскурсія по Львову на один день

Перша письмова згадка про Львів знаходиться у Галицько-Волинському літописі і датована 1256 роком. В князівські часи місто складалося із князівської резиденції (Низького замку), дитинця (Високого замку) та укріпленого подолу (на місці площі Старий Ринок). У 1272 році Львів став столицею Галицько-Волинської держави завдяки князю Леву Даниловичу, який переніс столицю з Холма. Місто було розташоване на перетині торгових шляхів, тому оборонні споруди були дуже важливими.

Екскурсія по Львову на один день “Фортифікації Львова” складається з двох частин:
1) Фортифікації середмістя Львова;
2) Віддалені фортифікаційні об’єкти Львова.

Перша частина екскурсії передбачає відвідини збережених об’єктів і місць, на яких були розташовані вже втрачені споруди.До них належать: Низький замок, мури міста, хвіртки і брами, Королівський арсенал, третя лінія оборони, Порохова вежа, Глинянська брама, Бернардинський монастир та Міський арсенал. Детальніше про першу частину екскурсії дивіться у розділі “Фортифікації Львова - мала пішохідна екскурсія по Львову”.

Друга частина екскурсії охоплює такі історичні пам’ятки як арсенал Сенявських, монастир св. Марії Магдалини сестер-домініканок, монастир-шпиталь св. Лазаря, Цитадель, Високий замок та Чортова скеля.

Львівська Цитадель — єдиний в Україні комплекс фортифікаційних укріплень (середина XIX ст.), який дійшов до нашого часу майже без змін. Він побудований в 1851-1854 рр. на широкому плато за наказом австрійської влади і під керівництвом генерала В. Гаммерштайна. В цих укріпленнях і військових спорудах утримувалися військові гарнізони і артилерійські підрозділи.

Високий замок — один з основних фортифікаційних об’єктів давнього Львова (XIII—XVIII ст.). Замок був розташований на горі висотою 380 м над рівнем моря; перепад її висоти над місцевістю доходить місцями до 150 м. Будова замку в плані нагадувала по формі лютню. Сьогодні від замку залишилася лише частина оборонного муру. Тепер на горі — парк «Високий замок», пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення. Парк (36,2 га) входить до складу природо-заповідного фонду України як національне надбання. Він складається з двох терас, з яких можна оглянути панораму міста.

Напевно, найбільш інтригуючою локацією є Чортова скеля. Станом на сьогоднішній день це лісовий заказник місцевого значення. Тут охороняються цінні букові і буково-соснові ліси. Проте ця місцевість знаменита тим, що тут було найдавніше поселення в околицях Львова. Сама ж скеля була одним із трьох спостережних пунктів, з яких жителі спостерігали, чи не підходять татари. Таку ж функцію виконували Високий замок та Лиса гора. На сьогоднішній день ці скелі – одне з улюблених місць відпочинку львів’ян.

Екскурсія буде цікавою і пізнавальною для всіх, хто прагне краще пізнати історію рідного краю і відчути місцевий колорит. Всі охочі зможуть довідатися багато цікавого про оборонну архітектуру, а також почути цікаві та пізнавальні історії, пов’язані з тими чи іншими локаціями.

Індивідуальна вартість

1 особа900 грн
2 особи450 грн/особа
3-4 особи370 грн/особа
5-6 осіб260 грн/особа
7-9 осіб200 грн/особа
10-15 осіб160 грн/ос
16-20 осіб130 грн/ос
21 і більше110 грн/особа

У вартість входить:

екскурсійний супровід

Додатково оплачується:

Трансфер, обід, вхідні квитки від 10 до 15 грн. на одну локацію
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×