Екскурсія за чайові

Вартість від: 1 грн
Тривалість: 3-3,5 год
Початок: 10:00 та 14:00 год.

Найближчі дати

Маршрут

  1. Площа Ринок
  2. Успенська церква
  3. Латинська катедра
  4. Каплиця Боїмів
  5. Вірменська церква
  6. Аптека музей
  7. Королівський арсенал
  8. Порохова вежа

Зверніть увагу!

Дана екскурсія проводиться при наявності групи не меньше 10 осіб і у конкретно визначені дати. Також, вона надається туристам, які замовили більше двох екскурсій.


Львів Екскурсія по місту за чайові

“Чайові” - відносно нове явище в українській культурі і більшою мірою поширене у закладах харчування. Але воно має важливе значення, адже є виявом своєрідної поваги до чужої праці, вдячності і взаємного розуміння між абсолютно незнайомими людьми. Для того, щоб популяризувати це явище і вивести туристичні послуги на новий якісний рівень, ми започатковуємо традицію проведення “ЕКСКУРСІЙ ЗА ЧАЙОВІ”. Перша ластівка - "Львів. Ескурсія по місту"

Суть таких мандрівок полягатиме в тому, що туристи самі будуть визначати плату для свого екскурсовода. Такі екскурсії відбуватимуться двічі на місяць. За час прогулянки по історичних локаціях ви самостійно зможете оцінити працю екскурсовода у грошовому еквіваленті.

Екскурсія Львовом пролягатиме наступним маршрутом: площа Ринок, українська дільниця (Успенський храмовий комплекс), єврейська дільниця (“Синагога Золота Роза”), католицька дільниця (Латинська катедра, каплиця Боїмів), вірменська дільниця (Вірменська катедра), Аптека-музей, Королівський арсенал, Порохова вежа. Дані локації презентують Львів епохи Середньовіччя та Відродження і є архітектурною візитівкою міста. Прогулянки Львовом за цим маршрутом - унікальна можливість пізнати місто Лева.

Мандрівка стартуватиме з найдавнішої головної площі, забудованої за магдебурським правом - площі Ринок. Вона була забудована ще у ХІІІ - XIV ст., звичайно з пізнішими доповненнями та перебудовами. З того часу і по сьогоднішній день площа залишається епіцентром суспільного, культурного і духовного життя міста.

Українська дільниця є однією з найцікавіших і найхарактерніших для Львова. Архітектурний ансамбль (церква, вежа та каплиця) Успіння Пресвятої Богородиці є візитівкою міста. Вежа Корнякта, з якої колись було чутно бій найбільшого дзвону у Галичині, вважається однією з найкрасивіших в цілій Європі. Тут діяло Львівське ставропігійське Успенське братство (згодом Ставропігійський інститут у Львові), яке було осередком української культури регіону, а його вплив  відчувався у цілій Центрально-Східній Європі.

До східного оборонного муру міста примикають два арсенали – Міський (південніше) та Королівський (північніше). На зовнішній оборонній лінії збереглася так звана Порохова вежа.

Єврейська дільниця найбільше постраждала в роки Другої світової війни, але все таки донесла залишки давньої історії.

Католицька дільниця представлена будівлею Латинської катедри. Окрасою цієї дільниці є, звичайно, каплиця Боїмів – Біблія у камені.

У Вірменській дільниці збереглися одні з найдавніших пам’яток Львова, ще з XIV ст. Львів довший час був одним з головних осередків вірмен у Європі.

Унікальність Львова полягає у розташуванні у місті трьох різних християнських кафедральних соборів – Українського, Вірменського та Латинського.

Ознайомитися з історією фармації охочі зможуть в цікавому Музеї-аптеці.

“Екскурсія за чайові” у форматі пішохідної прогулянки Львовом — гарна нагода збагатити свій світогляд. А якщо ви забажаєте дізнатися більше про культуру та історію нашого міста - запрошуємо вас на різноманітні тематичні екскурсії Львів

Додатково оплачується:

вхідні квитки у об'єкти.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×