Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

Львівщина

Замки Львівщини

Золота підкова Львівщини - один з найпопулярніших туристичних маршрутів Галичини, який свого часу був розроблений за ініціативи Бориса Возницького, відомого музейника України. Мета цього маршруту полягає в ознайомленні з оборонно-палацової архітектурою магнатських замків Львівщини, а саме - з Підгорецького, Олеського і Золочівського.

Вартість від: 260 грн
Тривалість: 1 день

Жовква та Крехівський монастир

Жовква — мальовниче місто Львівської області, яке за кількістю архітектурних пам’яток поступається лише Львову. На території Жовкви збереглися замок і синагога,яких немає у культурній столиці. Для того, щоб побачити пам’ятки на власні очі,варто відвідати місто в рамках екскурсії “Жовква та Крехівський монастир”. Жовква спроектована за принципом “ідеального..
Вартість від: 170 грн
Тривалість: 1 день

Самбір і кохання великих людей

Невеличке місто Самбір накопичило в собі багатющу історію, оповиту легендами, реальними історіями та драматичними поворотами людських доль. Саме із цим містом пов’язані історії кохання великих людей. Екскурсовод Михайло Чуплак розповість про те, що Франкове “Тричі мені являлася любов” лише метафора, і любов поетові являлася значно більше разів. Ви дізнаєтеся про..
Вартість від: 400 грн
Тривалість: 1 день

Повітряні екскурсії

Повітряні екскурсії – розвага для екстремалів і закоханих Кожен, хто бажає урізноманітнити буденність, випробувати екстремальну розвагу і насолодитися кришталево-чистим повітрям, просто зобов’язаний здійснити повітряну екскурсію у Львові. Повітряну кулю винайшли більше, ніж два століття тому, проте вона не втрачає своєї актуальності до сьогодні. Прогулянка на повітряній..
Вартість від: 7000 грн
Тривалість: від 4 год.

Екскурсії Львівщиною.

Львівщина – край багатий на різноманітні пам’ятки архітектури та мистецтва різних часів історії. Бо так склалося не тільки історично, але і з умов географічного знаходження Львівської області, що тут здавна пересікалися торгові шляхи. За чого точилася запекла боротьба, яка мала на меті контроль над стратегічно вигідною територією з дуже великою кількістю населення різних національностей.

Екскурсії Львівщиною дадуть змогу ознайомитися з перлинами фортифікаційних взірців будівництва з часів Середньовіччя до архітектури оборонно-палацових магнатських резиденцій початку XIX століття. Оглянути місця проживання видатних людей краю, одночасно почути історії про їх кохання. Екскурсії по Львівській області – це ніби крок у минуле, яке органічно вплетене у наше сьогодення. Коли зовсім поряд живе історія.

Екскурсії Львівщини можна умовно поділити на тематичні, пізнавальні та оглядові. Найпопулярнішими маршрутами є екскурсії Львівщиною по замках Галичини – «Золота підкова Львівщини», романтичний тур до міста Самбора та особливі екскурсії по Львівській області для тих, хто любить екстремальні несподіванки – екскурсії Львівщиною на повітряній кулі. Не менш цікавою буде пізнавальна екскурсія до міста Жовкви, яке проектувалося по принципу «ідеального міста» і має не менш вагомі історичні пам’ятки, ніж Львів. Кожний із запропонованих турів вирізняється яскравими об’єктами, цікавими розповідями та незабутніми враженнями, що зостануться після екскурсії.

Тривалість екскурсій є різною по часі, що залежить від місця знаходження об’єкту огляду. Екскурсії по Львівській області можуть бути тривалістю, в середньому, шість-вісім годин. Щодо повітряної екскурсії, її тривалість складає 1 – 1.5 години. Більш детальну інформацію про обраний тур можна отримати на нашому сайті.