Жовква та Крехівський монастир

Вартість від: 170 грн
Тривалість: 1 день
Початок: 10:00 год

Найближчі дати

Маршрут

  1. Жовква
  2. Крехівський монастир

Зверніть увагу!

Вартість для однієї особи в складі збірної становить - дорослий 250 грн/особа, дитячий до 13 років - 200 грн/особа.
Вартість для групи більше 20 осіб розраховується окремо.
Тривалість екскурсії - 6 год. Протяжність - 90 км.
Виїзд зі Львов: 10-00. Повернення: 17-00.


Жовква — мальовниче місто Львівської області, яке за кількістю архітектурних пам’яток поступається лише Львову. На території Жовкви збереглися замок і синагога,яких немає у культурній столиці. Для того, щоб побачити пам’ятки на власні очі,варто відвідати місто в рамках екскурсії “Жовква та Крехівський монастир”.

Жовква спроектована за принципом “ідеального міста”, який передбачав бездоганне поєднання архітектури, безпеки та гармонійного соціального устрою в епоху Ренесансу. Однією із її окрас є Ринкова площа, яка сьогодні має назву Вічевої. Тут були розташовані кам’яниці, храм св. Лаврентія, дві міські брами, а також оборонні стіни і вхід до замку.

Костел св. Лаврентія вважають однією з  найцінніших споруд у місті. Особливо популярна його дзвіниця, яка відома під назвою “мала Пізанська вежа”. У підземеллі храму похована велика кількість державних діячів Польщі, що додає пам’ятці особливої ваги не лише для України.

Монастир отців Василіян славиться розписами, виконаними у стилі українського бароко, які належать пензлю Юліана Буцманюка. Особливо виділяють оригінальність сюжетів, наприклад, зображення, де козаки приносять дари для новонародженого Ісуса Христа.

Синагога, що розташована у місті, відома у цілому світі. Перша будівля на цьому місці була  побудована в 1625 р., однак у ті лихі часи швидко згоріла. Наново її збудували у 1698 р. Синагога занесена в перелік Нью-Йоркського фонду світових пам’яток, які потребують реставрації. Ця споруда стала зразком для багатьох собі подібних у різних містах, серед яких і Тель-Авів в Ізраїлі.

Крехівський монастир є пам’яткою архітектури, яку датовано XVII—XVIIIст. Його засновниками вважають ченців Йоіля та Сильвестра, які оселилися у скелі на відстані 12 кілометрів від Жовкви. Поступово ченців ставало все більше, і за підтримки Станіслава Жолкевського неподалік від печери була збудована церква св. Петра і Павла. Так закладалися основи монастиря, територія якого оточена стінами і має форму неправильного п’ятикутника. Головним храмом є Миколаївська церква, збудована у XVIII столітті. Над її створенням працювала низка відомих майстрів, які перетворили споруду в архітектурний шедевр.

Індивідуальна вартість

10 осіб250 грн/ос
15 осіб200 грн/ос
20 осіб170 грн/ос

У вартість входить:

Проїзд комфортабельним автобусом, екскурсійний супровід, страхування на час подорожі.

Додатково оплачується:

Харчування. Вхідні квитки:
- Жовківський замок: дорослий - 10 грн., студентський та дитячий - 5 грн. ( також, приймаються добровільні пожертви ).

Харчування:

зупинка на обід не передбачається, тому їжу слід взяти із собою.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×