Самбір і кохання великих людей

Вартість від: 400 грн
Тривалість: 1 день
Початок: 09:30 год

Найближчі дати

Маршрут

  1. Львів
  2. Великий Любінь
  3. Рудки
  4. Самбір

Зверніть увагу!

Вартість в складі збірної групи - 400 грн/особа.
У місті Самбір Ви зможете відвідати мощі св. Валентина та чудотворну ікону Самбірської Богоматері.


Невеличке місто Самбір накопичило в собі багатющу історію, оповиту легендами, реальними історіями та драматичними поворотами людських доль. Саме із цим містом пов’язані історії кохання великих людей. Екскурсовод Михайло Чуплак розповість про те, що Франкове “Тричі мені являлася любов” лише метафора, і любов поетові являлася значно більше разів. Ви дізнаєтеся про драматичні історії кохання Пантелеймона Куліша, Марка Вовчка, Павла Грабовського та інших видатних постатей.

На Ваших очах “оживе” історія кохання “Жінки двох графів” —  С. Яблоновської. Екскурсія передбачає відвідини палацу Бруницьких-Яблоновських у Любені Великому, тому розповідь Михайла Чуплака буде доповнена оглядом артефактів.

Програма подорожі включає візит до крипти Олександра Фредро в місті Рудки. Тут у далекому 1835 році “польський Мольєр” побудував літній палац для коханої дружини Софії. «Виїхали ми разом, але з різних мотивів: Наполеон на Ельбу, а я собі до Рудок», – писав у свій час Фредро. Рудки стали останнім містом спочинку великого письменника. Екскурсовод розповість про його незвичну історію кохання та ще багато цікавих подробиць із життя Олександра Фредро.

У місті Самбір Ви зможете відвідати мощі св. Валентина та чудотворну ікону Самбірської Богоматері. Михайло Чуплак розповість історію міста, а також подробиці кохання Марини Мнішек – дружини Дмитрія І, московського царя, який ввійшов у історію як Лжедмитрій І. Останній видавав себе за молодшого сина Івана IV Грозного, якому дивом вдалося врятуватися.

У селі Кульчиці Михайло Чуплак проведе екскурсію в музей Петра Сагайдачного, гетьмана Війська Запорозького та Юрія Кульчицького, запроваджувача любові до кави.

У вартість входить:

Трансфер, екскурсійне обслуговування, послуги екскурсовода.

Додатково оплачується:

харчування (зупинка на обід).
Вхідні квитки.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×