Повітряні екскурсії

Вартість від: 7000 грн
Тривалість: від 4 год.
Початок: 06:00 та 18:00 год.

Найближчі дати


Зверніть увагу!

Виїзд на місце старту, роздування кулі, політ, приземлення, все займає від 4-х і більше годин.
Максимальна кількість людей в кулі 3-4 особи залежно від ваги.
Час проведення польотів: 6 година ранку або 18 година вечора.

Екскурсія проводиться під індивідуальне замовлення
Вартість для 2-ох осіб - 7000 грн.
Вартість для 3-ох осіб - 8500 грн.
Вартість для 4-ох осіб - 10000 грн.


Повітряні екскурсії – розвага для екстремалів і закоханих

Кожен, хто бажає урізноманітнити буденність, випробувати екстремальну розвагу і насолодитися кришталево-чистим повітрям, просто зобов’язаний здійснити повітряну екскурсію у Львові. Повітряну кулю винайшли більше, ніж два століття тому, проте вона не втрачає своєї актуальності до сьогодні. Прогулянка на повітряній кулі дозволить доторкнутися до древності і відчути незбагненну і таємничу красу. Прогулянка на повітряній кулі особливо актуальна у Львові, оскільки саме тут у 1784 році у небо піднялася перша куля з автоматичним пальником.

Сучасні кулі літають завдяки нагрітому повітрю, яким їх наповнюють. У випадку, якщо апарат набирає надто велику висоту, пілот випускає частину теплого повітря і таким чином куля опускається. Політ на повітряній кулі у Львові –дещо екзотична розвага, тому Вам обов`язково вдасться здивувати своїх близьких.

Повітряні екскурсії у Львові пролягають по мальовничих місцевостях Львівщини, тому знайомі місця відкриються для Вас у новому, незвичному світлі. Прогулянка між хмарами відкриє для Вас новий світ, який доступний лише з висоти пташиного польоту. Для того, щоб зберегти незабутні враження надовго, їх можна зняти на фото або відео.

Висококваліфіковані фахівці нашої компанії допоможуть зробити екстремальну розвагу безпечною для Вас і Ваших близьких. Ви зможете помилуватися сходом або заходом сонця, не турбуючись про безпеку. Це неперевершена ідея для романтичного побачення або ж для освідчення у коханні. Ми допоможемо Вам вразити свою другу половинку.

Лише у нас нетипові ідеї поєднуються із високоякісним сервісом. Разом із “Відчуй Україну” політ на повітряній кулі у Львові стане не мрією, а реальністю.

У вартість входить:

трансфер до місця проведення польоту
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×