Замки Львівщини

Вартість від: 260 грн
Тривалість: 1 день
Початок: 09:00 год

Найближчі дати

01.08.2018Середа
02.08.2018Четвер
03.08.2018П'ятниця
04.08.2018Субота
05.08.2018Неділя
07.08.2018Вівторок
Дивитись всі дати

Маршрут

  1. Олеський замок
  2. Підгорецький замок
  3. Золочівський замок

Зверніть увагу!

Екскурсія відбувається щодня (крім понеділка, iноді вівторка)

Вартість для однієї особи в складі збірної групи становить - дорослий 300 грн/особа, дитячий до 13 років - 250 грн/особа.
Вартість для групи більше 20 осіб розраховується окремо.
Тривалість екскурсії - 8 годин. Кілометраж - 200 км.
Виїзд зі Львова - 9-00. Повернення до Львова - 18-00.


Замки Львівщини

Один із найпопулярніших туристичних маршрутів Галичини, який у свій час був започаткований завдяки ініціативі славної пам’яті Бориса Возницького, відомого музейника України - екскурсія у замки Львівщини. Мета цього маршруту полягає в ознайомленні з оборонно-палацовою архітектурою магнатських резиденцій краю, а саме: Підгорецького, Олеського та Золочівського замків. Подорож по замках збагатить ваш світогляд і допоможе краще ознайомитись з  культурою нашого краю.

Золота підкова Львівщини

Туристичний маршрут по самих відомих замках Львова отримав назву "Золота підкова Львівщини". Це пов"язано з тим, що замки розташовані дугою, яка подібна по формі до підкови. Основні зупинки під час подорожі: Олеський, Підгородецький, Золочівський, а іноді ще й Свірзький замки. Загальна довжина маршруту — 238 км. 

Підгорецький замок
Підгорецький замок належить до архітектурної спадщини доби Ренесансу і є одним із найкращих взірців поєднання бастіонних укріплень із ренесансним палацом. Його збудовано за проектом Андре адель Акви на замовлення Станіслава Конецпольського. Замок оточує парк, який розпланований за взірцем “італійських парків” і належить до спадщини садово-паркового мистецтва національного значення. Парк вже давно втрати всвій первісний вигляд, однак залишається єдиним в Україні такого типу. Тут ви зможете дізнатися також і про привидів Підгорецького замку.

Золочівський замок
Пам’ятка національного масштабу, яка разом із довколишніми спорудами належить до ренесансного ансамблю. У 1634 році палац було побудовано на кошти Якуба Собєського. Імʼя архітектора не збереглося. На території замку розташовані Великий та Китайський палаци. Пам’ятка поєднує оборонні та житлові функції і є зразком неоголландських оборонних будівель. Родзинкою замку є те, що тут дотепер збереглася система каналізації, яка існувала навіть тоді, коли нічого подібного не було навіть у французькому Луврі.

Олеський замок
Датовано XIII—XVIIIст. Він є пам’яткою національного значення. Будівля розташована на великому пагорбі, з якого можна спостерігати ідилічні краєвиди. Власне,розташування замку на межі Галичини і Волині призвело до того, що його часто намагалися здобути для себе то одні, то інші. Як наслідок—часті руйнації. Але замок вистояв, у значній мірі завдяки реставраторам. Адже його реставрували у ХІХ ст. та двічі у ХХ ст.
Заходами Бориса Возницького замок було реставровано, і у 1975 р. пам’ятку перетворено в музей-заповідник. Тут діє експозиція, де представлені такі експонати, як: українські ікони, давні неглазуровані рамочні кахлі XII ст., портрети Жевуських, врятовані з палацу в Роздолі та ін.

Екскурсія "Замки Львівської області" залишить гарні враження як у прихильників романтики і мистецтва, так і у поціновувачів фортифікацій і мілітарики.

Індивідуальна вартість

15 осіб300 грн/ос
20 осіб260 грн/ос

У вартість входить:

Проїзд комфортабельним автобусом, страхування на час подорожі.

Додатково оплачується:

Харчування. Вхідні квитки в замки:
Олесько - дорослий 45грн.; cтуденти 30грн; дитячий 10грн. Підгорецький - на території замку для дорослих та студентів - 30грн.; учні - 10грн. ; підземелля замку для дорослих та студентів - 10грн.; учні - 5грн. Золочів - Великий палац для дорослих - 45грн.; cтуденти 30 грн.; діти - 10грн.; Китайський палац для дорослих - 30грн.; діти - 10грн.
Фотографування: Олеський та Золочівський по 25грн.

Харчування:

В Золочівському замку комплексний обід від 50грн. В Олеському замку комплексний обід від 70грн.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×