Екскурсії, які захоплюють дух

+38 (067) 273 33 81
Viber:
+38 (067) 8-111-222

м. Львів
вул. Дорошенка 75
Пн-Пт: 10.00-18.00
Сб: 11.00-15.00

Закарпаття

Мандрівка Закарпаттям

Закарпаття — це чудовий край з неповторними краєвидами, які перехоплюють подих туристів з усіх куточків світу. Відпочинок на Закарпатті— це всесвітньо відомі мінеральні джерела, садівництво і виноградарство, край мальовничих гір і долин. Своєрідна природа, комфортний клімат, курорти та архітектурні пам’ятки, цікаві літні і зимові маршрути, — усе це зробило..
Тривалість: 2 дні
Початок: 10:00 год

Тури по Закарпаттю

Край вина та сиру, бурхливих річок та лагідного сонця, де запальні мелодії не дають встояти на місці – це Закарпаття. Тури Закарпаттям не тільки пізнавальні, а ще і дуже смачні. Адже у містах цього краю постійно відбуваються фестивалі, що пов’язані із різними наїдками та напоями. Бо візитівкою Закарпаття є виноградарство та садівництво, на рівні з величними старовинними замками, мінеральними джерелами та захоплюючими історіями та легендами, що пов’язані з видатними історичними місцями й особистостями.

Тури по Закарпаттю будуть цікавими у різні пори року. І кожна з таких подорожей матиме свої враження та розваги. Популярними об’єктами екскурсії по Закарпаттю є замки: Невіцький, замок «Паланок» у місті Мукачево, а також палац графів Шенборнів, що і досі вражає розкішшю архітектурного ансамблю та має деякі цікаві особливості будівництва, про які можна буде дізнатися під час екскурсії.

Обираючи тури по Закарпаттю, Ви обираєте цікавий та насичений враженнями відпочинок, який запам’ятається надовго, і який неодмінно захочеться повторити. Пізнавальні тури відкриють для всіх бажаючих цей край з іншої, до цього не пізнаної широким загалом сторони.

Тури вихідного дня Закарпаттям мають одну дуже велику перевагу – тут можна не тільки побачити історичні архітектурні пам’ятки, ознайомитися з дуже багатою історією краю, його звичаями, обрядами, а і оздоровитися. Адже мінеральні джерела, що існують на території Закарпаття, фактично унікальні за своїми лікувальними властивостями. Прикладом є термальні джерела у місті Берегово, де навіть у мороз можна купатися без страху замерзнути. От Вам і дійсно королівська розкіш! Це якщо не брати до уваги, що купання у таких термальних водах корисне для людей з проблемами нервової системи, серцево-судинними захворюваннями, захворюваннями опорно-рухового апарату, та і просто для профілактики та гарного самопочуття.

Слід також відмітити, що ми пропонуємо тури в Закарпаття зі Львова з найбільш комфортними умовами проїзду до місця проведення екскурсії.