Тур в Кам'янець - Подільський

Вартість від: 845 грн
Тривалість: 2 дні / 1 ніч
Початок: 08.00

Найближчі дати

25.07.2018Середа
28.07.2018Субота
04.08.2018Субота
08.08.2018Середа
11.08.2018Субота
18.08.2018Субота
Дивитись всі дати

Маршрут

  1. Камянець-Подільський
  2. Хотин
  3. Більче-Злоте

Зверніть увагу!

Через великий попит просимо бронювати місця заздалегідь! Зараз можна здійснити бронювання на вказані дати: 25.07; 04.08; 08.08; 11.08; 18.08; 22.08; 25.08; 01.09. Щоб замовити тур на іншу дату - просимо уточнити в менеджера наявність вільних місць. Просимо звернути увагу, що у зимовий період року круїз на човнику не проводиться а відвідини печери Вертеба замінено на екскурсію по Чернівцях.Корабельний круїз по Дністру відбувається за сприятливих погодних умов та лише в теплу пору року.

Вартість у складі збірної групи - 845 грн/особа. Оплата туру здiйснюється в повному обсязi заздалегiдь перед початком подорожi.
Виїзд зі Львова - 08-00. Повернення - 23-30.Екскурсія в Камянець - Подільський

Автобусний тур зі Львова "Камянець-Подільський круїз" - 2 дні, сповнені нових вражень та пригод! Ви побачите та відчуєте красу Поділля, мальовничих каньйонів річок, печер, захопите нездоланні фортеці, поїдете в круїз по Дністру.

Захоплююча екскурсія до Кам'янець-Подільського, міста, що вирізняється особливою красою та чудовими краєвидами. Саме тут річка Смотрич має особливо гарний вигляд, завдяки каньйону, який ніби вийшов з-під пензля художника. Не менш цікавими та значущими є архітектурні пам’ятки, що мають на стільки високу концентрацію у даній місцині, якою навряд чи зможе похвалитися будь-який інший регіон, та навіть європейська країна. Саме тому Кам'янець-Подільський визнано, як одне із чудес України та посідає третє місце за кількістю розташованих у ньому пам'яток історії та архітектури.

У Кам'янці розташована фортеця, що датується ХІІІ – XVIII століттями. Кафедральний собор Петра та Павла, що відноситься до архітектурних перлин XVI століття, а поряд із ним розташовано мінарет де є скульптура Богородиці! Це – своєрідне диво. Саме у цьому місті знаходиться одна із найстаріших Ратуш (XV ст.). Тут усе дихає історією та має свої неповторні історії. Особлива краса міста полягає у такому гармонійному поєднанні створених людиною споруд та природної краси місцевості.

Дністрянський круїз

Річка Дністер – це мальовничі береги, тихі води та солодке повітря рідного краю, що найкраще підійде для проведення вихідних. І круїз Дністром на комфортабельному теплоході, з можливістю оглянути цікаві місця, створить особливу атмосферу відпочинку. Національний заповідник «Подільські Товтри» - місце, де скелі здіймаються над, мов дзеркальним плесом дністрянських вод, і споглядати які можливо лише затамувавши подих, всотуючи неперевершену, ні з чим не зрівняну красу та велич матінки-природи. Подорож без сумніву, запам’ятається та її схочеться повторити ще не один раз.

Хотин – улюбленець туристів та «герой» кіно

Хотинська фортеця, що не зважаючи на свій поважний вік, XIII – XX століття, досі здатна вразити міцними та високими сорока метровими мурами. І це не кажучи вже про криницю, розташовану на її території, глибина якої сягає 65 метрів. А які панорами відкриваються на Дністер, що гордовито несе свої сині води повз могутні та мовчазні стіни фортеці. Хотинська фортеця усе своє довге та бурхливе життя відігравала ключову роль у багатьох історичних подіях, що мали велике значення у історії України

Більче-Золоте – загадкові печери

Печера Вертеба, яку називають «Надднісрянськими Помпеями» є унікальним явищем природи та перлиною археології, рівної якій немає у світі. Кількість віднайдених у ній предметів побуту та культури, що належать до різних епох годі відшукати у будь-якій іншій печері світу. Довжина сходин печери сягає восьми кілометрів. Тут є стала температура в + 11 градусів, що не змінюється протягом багатьох років та сезонів.
Ще одною цікавою особливістю печери є лабіринт «Кам'яна Соломка», який дістав свою назву завдяки сталактитам, що густим плетивом вкривають стелю у ньому.
У печері Вертеба розташовано перший не тільки на теренах нашої країни, а і у світі, музей археології, трипільської культури та неоліту. Діарама, що розташована у музеї, з трипільськими предметами побуту, скульптурами та іншими предметами з археологічних розкопок, створює відчуття подорожі у часі, у період, коли наші предки лишень пізнавали цей великий та загадковий для них світ.

Feel Ukraine запрошує вас на захоплюючі екскурсії по Західній Україні. Тур вихідного дня - відмінна можливість провести час пізнавально і з користю.

У вартість входить:

Проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, страхування на час подорожі, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах.

Додатково оплачується:

Вхідні квитки в туристичні об’єкти і харчування.
Вартість вхідних квитків:
- Кам’янецька фортеця: загальний, пенсійний – 40 грн., студенти і учні – 20 грн.;
- круїз на кораблі по каньйону Дністра: загальний – 120 грн., діти до 6 років – 100 грн.;
- Хотинська фортеця: загальний, пенсійний – 50 грн., студенти і учні – 25 грн.;
- печера Вертеба: загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., учні – 15 грн.).

Проживання:

Готель “7 днів” у місті Кам’янець-Подільський (комфортні 2-х місні номери зі зручностями).

Харчування:

- Сніданок в 1-й день – можна поснідати під час стоянки автобуса в кафе “Зупинка” в с. Озерна біля м. Тернопіль (кожен замовляє приватно, дешево і смачно) або взяти з собою їжу здому.
- Обідо-вечеря в 1 день (17:30) - відбувається в ресторані Кам’янця-Подільського. Меню: салат овочевий (огірок, помідор, капуста), зупа з фрикадельками, рис, м’ясо по-французьки, хліб, узвар. Вартість: 85 грн.
- Вечеря в 1 день - відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Кам'янець-Подільський.
- Сніданок в 2 день - відбуватиметься в Кам’янці-Подільському в ресторані “Ешер”. Меню: яєшня-скрембл, шинка, огірок, сир український, масло, джем, хлібні булочки, круасан зі згущеним молоком, чай/кава. Вартість сніданку 80 грн./ос.
- Обід в 2 день - відбувається в кафе с. Кривче, пропоноване меню: салат з капусти, борщ з пампушками, картопляне пюре з курячою відбивною, узвар, налисник з сиром та бананом. Вартість 75 грн.
- Вечеря 2 день – під час стоянки автобуса в кафе “Зупинка” в с. Озерна м. Тернопіль (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×