Тунель кохання та Тараканiвський форт

Вартість від: 445 грн
Тривалість: 1 день
Початок: 08-00

Найближчі дати

04.08.2018Субота
25.08.2018Субота
08.09.2018Субота

Маршрут

  1. Львів
  2. c. Тараканів
  3. Клевань
  4. Дубно
  5. Львів

Зверніть увагу!

Вартiсть в складi збiрноi групи - 445грн/особа.
виїзд зі Львова - 08-00. Повернення у Львiв - 22:30.

ВАЖЛИВО! Для туристів не зі Львова: квитки на потяг у зворотному напрямку рекомендуємо брати після 23:00.

Зараз можна забронювати місця на такі дати: 04.08; 25.08; 08.09. В зимовий перiод даний тур не проводиться.



Тур вихідного дня на Рівненщину

Одноденний тур зі Львова по Рiвненщинi - це захоплююча подорож для закоханих, романтикiв, прихильникiв усього таємничого і просто, для усіх тих хто любить цікаво відпочивати.

Отже, вирушаємо у подорож і першим пунктом стане стане Дубнівський, як його ще називають Тараканівський форт. Таємниче місце, яке має безліч загадок і до сьогодні. Колись цей похмурий велетень був монументальним військовим комплексом, що розташовувався на семи рівнях, з власною хлібопекарнею, церквою, моргом та пральнею, складом боєприпасів. Потрапити у нього можна було виключно через глибокі рови, які мали купу пасток. І нехай його стіни втратили первісну фарбу та штукатурку, нехай каміння мурів де-не-де вищербилося, Тараканівський форт залишається містичним місцем, де так доречно тримати за руку свою кохану та відчувати себе справжнім її захисником. 

Післяцього ми відвідаємо старовинний замок у місті Дубно. Свідки багатьох історичних подій стіни Дубенського замку і нині зберігають пам’ять про відомих особистостей, які свого часу тут жили та гостювали. Упродовж кількох століть ця твердиня над рікою Іквою жодного разу не була взята приступом чи штурмом.

Останнім пунктом нашої туру вихідного дня стане маленьке містечко Клевань. В ньому немає будівель з неймовірною архітектурою, в ньому ніколи не відбувалися важливі історичні події, не відвідували знамениті особи. Чому ж воно стало таким популярним – лише завдяки природній красі та уже легендарному Тунелю кохання, який було створено самим вправним архітектором усіх часів – матінкою-природою. Цікава прикмета цього місця: зустрівши у тунелі молодят, необхідно обов’язково з ними сфотографуватися, і тоді, уже цього року і ви станете на весільний рушник. 

Повернення додому у сутінках лише додасть романтичного забарвлення прекрасному дню, який подарував так багато приємних вражень.

У вартість входить:

проїзд комфортабельним автобусом; супровід гіда-екскурсовода; екскурсійне обслуговування в музеях; страхування на час подорожі.

Додатково оплачується:

харчування; вхідні квитки.
Вартiсть вхiдних квиткiв:
- Тараканівський форт: загальний — 15 грн./особа;
- Дубненський замок: загальний, пенсійний – 10 грн., студентський, учнівський – 6 грн.

Харчування:

Обід у ресторані м. Дубно.
Меню: салат овочевий, борщ з пампушками, свинна відбивна з картоплею, хліб, млинці, чай/кава. Вартість 65 грн./особа.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×