Гуцульський новий рік 2018

Вартість від: 2590 грн
Тривалість: 3 дні / 2 ночі
Початок: 08.00

Найближчі дати

Маршрут

  1. Коломия
  2. Верховина
  3. Криворівня
  4. Буковель
  5. Яремче

Зверніть увагу!

Виїзд зi Львова - 08:00. Повернення у Львiв - 22:30.
Новорічне святкування відбувається у комплексi " Гогодзи " (Верховинський р-н). Орієнтовний початок Новорічної програми 21:00.
Під час забави на Вас чекають:
- новорічна програма, народні пісні, танці, забави разом із гуцульським ведучим та музикантом-клавішником “Ясенівський музика”;
- конкурси на кмітливість та винахідливість, караоке-шоу;
- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
- посвята в гуцули;
- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.


Тур в Карпати на Новий рік 2019


День 1
Виїзд зі Львова (08:00) – Коломия (екскурсія в музей Гуцульщина, Музей писанки та обід) – Верховина (поселення в гуцулів, Новорічна Гуцульська Забава).
Виїзд зі Львова до Коломиї – міста коломийок, з особливими архітектурними пам'ятками у стилі сецесії, у центральній частині міста. Саме у Коломиї розташований унікальний «Музей писанки», який обов’язково необхідно відвідати. Музей цікавий не лише своїм зовнішнім виглядом будівлі – велика тринадцяти метрова писанка, а і розташованому у ньому дванадцяти тисяч експонатів! Опісля відбудеться екскурсію до музею Гуцульщини та Покуття та оглядини визначних місцин – Ратуші та дерев'яної церкви Благовіщення.
З Коломиї вирушаємо до наступного пункту подорожі – Верховини, де і буде проходити основне святкування Нового Року – Гуцульська Новорічна Забава.

День 2
Пізній сніданок і виїзд (12:00) – Верховина (екскурсія-концерт у музеї ім. Романа Кумлика, екскурсія й фотографування в гуцульському одязі в музеї “Тіні забутих предків” та огляд музею “хата-стая”) – Криворівня (огляд хати-ґражди та церкви) – Верховина (споживання живого пива, повернення в садиби та вечеря).
Насичений екскурсіями день, що розпочнеться із відвідин у місті Верховина музею «Тіні забутих предків», де можна зробити фотосесію у національних костюмах. Також на туристів чекатиме екскурсія-концерт до музею ім. Р. Кумлика. Скуштувати справжню гуцульську бринзу зможемо у музеї «Хата-стая». Для пивних ласунів прийдеться до смаку пиво «Верховина».

День 3
Сніданок і виїзд (08:00) – Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами, обід та вільний час) – Яремче (огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами) – Львів (повернення о 22:30).
Поїздка на гірськолижний курорт № 1 в Українських Карпатах – Буковель. Підйом на вершину гори канатною дорогою захопить грандіозною панорамою на Ґорґани та Чорногору. Які завжди величні та прекрасні у своїй первісні красі у будь-яку пору року. Та їх величність підкреслюється яскравими снігами, надає особливої урочистості смерековим лісам. 
З Буковелю направляємося до Яремче, де оглянемо водоспад Пробій. Яремче – це невелике та затишне містечко, що є кліматичним курортом Карпат. Тут можна поласувати національними стравами у меню дерев'яного ресторану «Гуцульщина».

Свята проходять завжди стрімко. От і Гуцульський Новий рік добігає кінця. Ми повертаємося до Львова. А спогади, про цей незабутній тур вихідного дня в Карпати будуть ще довго зігрівати серце та кликати в наступну подорож.

У вартість входить:

Проїзд комфортабельним автобусом, проживання (дві ночі), Новорічна забава (програма, їжа, напої, в т.ч. алкогольні), вечеря в 2-й день, сніданок у 2-й і 3-й день, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

Додатково оплачується:

Вхідні квитки в туристичні об’єкти та обіди.

Вартість вхідних квитків:
- Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського: загальний і пенсійний - 40 грн., студентський - 20 грн., діти – 15 грн.;
- музей писанки: загальний і пенсійний - 25 грн., студентський - 15 грн., діти – 10 грн.;
- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний і студентський – 25 грн., діти – 20 грн.;
- музей “Тіні забутих предків”: загальний – 15 грн., пенсіонери і студенти – 12 грн., діти 12-17 рокiв - 15 грн.; дiти 6-11 рокiв - 10 грн.
- музей “Хата-стая”: загальний – 10 грн., пенсіонери і студенти – 7 грн., діти 12-17 рркiв - 15 грн.; дiти 6-11 рокiв - 10 грн.
- музей “Гуцульська ґражда”: загальний, пенсіонери і студентський – 20 грн., діти – 10 грн.;
- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 105 грн., пільговий (діти 6­-12 років, пенсіонери, учасники війн, інваліди) - 75 грн.

Проживання:

Проживання відбувається в затишних гуцульських садибах зеленого туризму м. Верховина, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами на два-три номери.

Харчування:

Обід в 1-й день – відбувається в ресторані м. Коломия. Вартість – 80 грн.
Вечері та сніданки – відбуваються в садибах зеленого туризму м. Верховини.
Обід в 2-й день – відбувається в закладах громадського харчування курорту “Буковель” на власний смак і вибір туристів.
Обід в 3-й день – відбувається в ресторані “Ґражда” м. Яремче. Вартість – 85 грн.

Меню святкової вечері з автентичними стравами гуцульської кухні:
- холодні закуски, салати, цвіклі, студенець, квашені огірки і помідори;
- юшка з білих грибів, налисники з бринзою;
- гуцульські голубці-пальчики з грибною підливою;
- картопля печена "по-гуцульськи" з м'ясними кручениками;
- фрукти, солодке, чай із запашних цілющих карпатських трав;
- весела карпатська водичка, медовуха, шампанське, вино, мінеральна вода, узвар.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×