Їдемо в Буковель на лижі, санки та веселі забавлянки

Вартість від: 1495 грн
Тривалість: 4 днi/3 ночi
Початок: 08:00

Найближчі дати

Маршрут

  1. Львів
  2. Рогатин
  3. Коломия
  4. Верховина
  5. Буковель
  6. Криворівня
  7. Яремче
  8. Львів

Зверніть увагу!

Вартiсть в складi збiрної групи: 1495 грн/особа. Оплата туру здiйснюється в повному обсязi заздалегiдь перед початком подорожi.
Виїзд зi Львова - 08:00. Повернення у Львiв - 22:30

ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!
Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:
- страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, бануш з бринзою, чай із запашних цілющих карпатських трав, …
- співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”;
- майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
- посвята в гуцули;
- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.


Тур в Буковель на лижі, санки та веселі забавлянки

У зимові дні так хочеться влаштувати собі хоча би і невеличке свято. Або прогулянку і катання на лижах. А найкращим місцем для забавлянок на снігу є, звичайно, Карпати. Ми запрошуємо усіх фанів активного відпочинку у зимовий тур вихідного дня і пропонуємо весело та цікаво провести час.

День 1.
Виїзд зі Львова. Перша зупинка відбудеться у Рогатині, звідки родом була всім відома Роксолана, тобто Настя Лісовська. Тут туристи оглянуть дерев'яну церкву святого Духа, що була збудована аж у 1598 році. Та ще багато цікавих архітектурних перлин та інших експонатів, що знаходяться у краєзнавчому музеї.
Після Рогатину нас чекатиме зупинка у місті Коломия та відвідини Музею Писанки та Гуцульщии. Після обіду відправимося до Верховини, де пройде дегустація живого пива «Верховина». Ночівля у гуцульській садибі.

День 2.
В цей день ми будемо активно вiдпочивати в Буковелi - катання на лижах и санках, прогулянки на свiжому повiтрi, споглядання казкових гiрських краєвидiв.

День 3.
Вдень – поїздка на Буковель. 
У вечорі на нас чекатиме Гуцульська забава, де можна скуштувати страви гуцульської кухні (банош, юшку з біліх грибів та інші страви, випити ароматного карпатського чаю із цілющих трав). Співами та танцями зустріне гостей гуцульська капела «Добвушова тайстра».
Для тих, хто любить активно проводити час будуть влаштовані майстер-класи із гуцульських танців: голубка, решето та інші. І всім без винятку прийдеться до душі співати коломийки та гуцульські пісні про Карпати.

День 4.
Верховина, що розташована на берегах річки Чорний Черемош, відома своїми музеями «Тіні забутих предків», де можна не тільки послухати цікаві оповіді , а й сфотографуватися у національних гуцульських строях. У музеї «Хата-стая» ми придбаємо смачну карпатську бринзу, а у приватному музеї народних інструментів ім. Р. Кумлика послухаємо концерт. 
Наступною зупинкою стане Криворівня, де оглядатимемо церкву. У Верхньому Ясенові на нас чекає обід . І на останок можна буде оглянути водоспад у Яремче та придбати сувеніри. А далі дорога попрямує у напрямку Львова. 

У вартість входить:

проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання (три ночі), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

Додатково оплачується:

вхідні квитки в музеях, харчування, участь в Гуцульській забаві, прокат лижнього спорядження.
Вартість вхідних квитків:
- Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського (загальний і пенсійний - 20 грн., студентський - 15 грн., діти – 10 грн.);
- музей писанки (загальний і пенсійний - 15 грн., студентський - 10 грн., діти – 5 грн.).
- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 105 грн., пільговий (діти 6-12 років, пенсіонери, учасники війн, інваліди) - 75 грн.;
- музей “Тіні забутих предків”: загальний, пенсіонери і студенти – 20 грн., діти – 10 грн.;
- музей “Хата-стая”: загальний, пенсіонери і студенти – 20 грн., діти – 10 грн.;
- музей “Гуцульська ґражда” (загальний, пенсіонери і студентський – 10 грн., діти – 5 грн.).
- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів Романа Кумлика (загальний і студентський – 15 грн., діти – 10 грн.);

Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 120 грн./особа.
Вартість участі в забаві без вечері – 70 грн./особа.
Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 30 осіб, що бажають прийняти в ній участь.

Проживання:

відбувається в затишних гуцульських садибах зеленого туризму м. Верховина, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами.

Харчування:

вартiсть cніданкiв — 45 грн/ос.; обідiв— 65-75 грн/ос.; вечерь — 60 грн/ос.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×