Зустрічаємо Новий 2019 рік в Карпатах

Вартість від: 4550 грн
Тривалість: 6 днiв/5 ночей
Початок: 08:00

Найближчі дати

Маршрут

 1. Львів
 2. Пилипець
 3. гора Гимба
 4. Ужгород
 5. Берегово
 6. Мукачево
 7. село Косино
 8. Іза
 9. Велятино
 10. Крайниково
 11. Ділове
 12. Верховина
 13. Криворівня
 14. Буковель
 15. Яремче
 16. Львів

Зверніть увагу!

Вартiсть в складi збiрної групи: 4550 грн/особа.
Виїзд зi Львова: 08:00. Повернення у Львiв: 22:00.

НОВОРІЧНА ЗАБАВА!
Новорічне святкування складається з двох частин.
1. Музично-розважальне дійство відбувається в ресторані “Анастасія” міста Мукачево.
Орієнтовний початок Новорічної програми 22:00.
Розважає гостей естрадний оркестр “Руснаки” та DJ Цімбор.
В новорічній програмі Вас чекають: закарпатські народні танці, угорські танці, для особливих поціновувачів класичні та спортивні танці. Всі охочі навчаться танцювати чардаш, візьмуть участь в забавах, конкурсах на кмітливість та винахідливість, поспівають, спробують щастя в розіграші лотереї.
В 24:00 – зустріч українського Нового року. 01:00 – зустріч закарпатського Нового року.
Меню святкової вечері у ресторані:
- Холодні закуски, м’ясні рулети, відбивні, завиванець курячий, шпиговане м’ясо, оселедець, сирна
тарілка, заливний язик, канапки.
- салат олів’є, мариноване асорті, бурячки.;
- бульйон угорський (з чігою - домашнім вермішелем);
- гриби фаршировані, домашня гурка та пікниця, свинина по-французьки з картопляним пюре,
- солодощі (домашнє тісто, фрукти, чай/кава);
- вино, горілка, шампанське, мінеральна вода, узвар.
2. Щасливий сніданок у садибах:
В Новому році для Вас Перший сніданок буде складатися з спеціальних щасливих страв, які готуються лише на Новий рік і ті хто їх спробує будуть здоровими і щасливими в Новому році. Меню: коргельлевш (домашня ковбаса, квашена капуста з м’ясом, підбивана з сметаною і червоним перцем), гурка домашня та домашня ковбаса з картопляним пюре, чоломад (спеціальний новорічний овочевий салат).


Новий 2018 рік в Карпатах - 6-ти денний тур

6 днів у Новорічних Карпатах - це мальовничі водоспади та казкові гірські краєвиди, смакування п'янких вин та екологічно чистих сирів, старовинні замки, храми та церкви, вузенькі, наче намальоввні вулички закарпатських міст, унікальні музеї, термальні води, сувеніри, різноманітні смаколики, пісні, забави і ще багато-багато неймовірних цікавинок та головне - це гарний, новорічний настрій і море позитивних емоцій.                                                                                                                                                                                                                                                                          
День 1:  
Виїзд зі Львова о 08:00. => Прямуємо до першої нашої зупинки у селищі Пилипець, де неподалік розташований відомий красень-водограй Шипіт, що бере свій початок із «Морського ока» та стрімким потоком поспішає між скелями, щоб із гуркотом зірватися із каскадів п’ятнадцяти метрів заввишки. => А для того аби помилуватися навколишніми краєвидами гір відбудеться підйом на гору Гимба канатно-крісельною дорогою, де робимо прекрасні фотосесії. =>   Далі нас чекає смакування п'янких вин в Берегівському вулканічному низькогір'ї. => Поселення в садиби сільського туризму на почівлю, вечеря.

День 2:  
Сніданок => День перед Новорічною забавою розпочнеться поїздкою до міста Ужгород – столиці Закарпаття. Де буде проведена екскурсія цим затишним містом, відвідини замку. Обід. =>  Відвідини Берегово та можливість зануритися у гарячі басейни термальних джерел після довготривалої прогулянки містом – це приємність для тіла та відрада для душі. => Повернення у садиби. Зустріч та святкування Нового року.

День 3:
Пізній сніданок-обід. => Надалі ми попрямуємо у місто Мукачево – місто казку, над яким височіє замок Паланок, з яким пов’язані імена таких історичних постатей, як Федір Корятович та Ілона Зріні. =>  А далі шлях проведе туристів у Косино, де розташований відпочинковий комплекс «Термальні води Косино», де можна побалувати своє тіло купанням у термальних басейнах, відвідинами сауни та іншими водними процедурами. =>  Повернення на ночівлю.

День 4:  
Сніданок. => Поїздка до Ізи – селища, що славиться на всю країну своїми знаменитими виробами із лози. Тут можна придбати сувеніри на згадку та побачити справжні витвори мистецтва. Майстри селища демонструють свої уміння із плетення лози, створюючи неповторні речі, від простих побутових дрібничок до великих та серйозних робіт. Не менш цікавим стануть відвідини оленячої ферми на території якої живуть плямисті олені. Також, нас чекає дегустація сирів із місцевої сироварні. => Наступний пунк - Велятино, де знову будемо ніжитися у термальних водах.=> Далі Крайниково - огляд храму. Обід. => Ділове - на власні очі побачимо де Європа має центр. => У Верховині поселяємося в садиби.

День 5:  
Сніданок. => Верховина - відвідуємо: екскурсію-концерт в музеї ім. Романа Кумлика; музей " Тіні забутих предків "; Хату-стаю, в якій буде гуцульський майстер-клас.=> Прямуємо до Криворівні, щоб оглянути гуцульську церкву та хату-гражду. => Верхній Ясенів - обід. => Повернення у Верховину - вільний час та вечеря.

День 6:  
Сніданок. => Поїздка на гірськолижний курорт № 1 в Українських Карпатах – Буковель. Підйом на вершину гори канатною дорогою захопить грандіозною панорамою на Ґорґани та Чорногору. => З Буковелю направляємося до Яремче, де оглянемо водоспад Пробій. Яремче – це невелике та затишне містечко, що є кліматичним курортом Карпат. Тут можна поласувати національними стравами у меню дерев'яного ресторану «Гуцульщина», зробити закупи місцевих сувенірів. => Повернення у Львів о 22:00.

У вартість входить:

проїзд автобусом, проживання (5 ночей), Новорічна забава (програма, їжа, напої, в т.ч. алкогольні), вечері (5 разів), сніданки (5 разів), супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

Додатково оплачується:

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти, дегустацій сиру та вина:
- водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти до 10р. – безкоштовно;
- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний - 80 грн. в обидві сторони, діти до 10 років - 60 грн. в обидві сторони.
- дегустація вин: 60 грн./особа, екскурсія без споживання вина 30 грн./особа;
- відвідання веселого ресторану “Деца у нотаря”: загальний – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
- Ужгородський замок: загальний – 35 грн., студентський – 25 грн., дитячий – 15 грн.;
- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 160 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери за віком – 140 грн., діти від 120 до 150 см. – 80 грн., діти до 120 см та учасники АТО – безкоштовно;
- Мукачівський замок: дорослі - 40 грн., студенти та пенсіонери - 30 грн., діти до 14 років - 20 грн.;
- термальний басейн “Косино”: загальний – 315-350 грн., діти зростом до 150 см. – безкоштовно, учасники АТО та інваліди 1 групи -
150 грн., оренда шафки – 40 грн.
- оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський - 25 грн., школярі – 15 грн.;
- дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 55 грн./особа.;
- термальний басейн у Велятино: загальний – 150 грн., діти зростом до 140см. – 75 грн., пенсіонери - 120 грн., учасники АТО - безкоштовно;
- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний, пенсійний і студентський - 25 грн., діти - 20 грн.;
- музей "Тіні забутих предків" - загальний, пенсійний і студентський - 20 грн., діти 12-17 років - 15 грн., діти 6-11 років - 10 грн.;
- музей "Хата-стая" - загальний, пенсійний і студентський - 20 грн., діти 12-17 років - 15 грн., діти 6-11 років - 10 грн.;
- музей “Гуцульська ґражда” - загальний, пенсіонери і студентський – 20 грн., діти – 10 грн.;
- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 105 грн., діти до 12 років, пенсіонери - 75 грн.

Проживання:

1-2-3 ніч: відбувається в затишних садибах зеленого туризму Берегівського району, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами на коридорі (з розрахунком на 2-3 кімнати).
4-5 ніч: відбувається в затишних гуцульських садибах зеленого туризму м. Верховина, номери: 2-х і 3-х місні з вигодами на коридорі (з розрахунком на 2-3 кімнати).

Харчування:

Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок.
Обід у 1-й день — відбувається у кафе с. Пилипець. Вартість 90 грн/ос.
Вечеря у 1-й день - відбувається в садибах сільського туризму після поселення та складається з страв угорської національної кухні, вечеря надзвичайно ситна і смачна, господині готують зі своїх натуральних продуктів. Пропоноване меню: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палина, компот.
Сніданок у 2-й день - відбувається в садибах сільського туризму, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (подібне на оладі), масло, хліб, кава/чай.
Обід у 2-й день — відбувається у місті Мукачево в ресторані “Рів’єра” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше суп "Левеш", на друге торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 85 грн./особа.
Вечеря у 2-й день — відбувається у вигляді свята НОВОРІЧНА ЗАБАВА! (деталі нижче)
Сніданок у 3-й день в Новому році. Для Вас Перший сніданок буде складатися з спеціальних щасливих страв, які готуються лише на Новий рік і ті хто їх спробує будуть здоровими і щасливими в Новому році. Меню: коргельлевеш (домашня ковбаса, квашена капуста з м’ясом, підбивана з сметаною і червоним перцем), гурка домашня та домашня ковбаса з картопляним пюре, чоломад (спеціальний новорічний овочевий салат).
Обід у 3-й день — не буде організований централізовано, адже буде смачний та ситний пізній “Щасливий сніданок” .
Вечеря у 3-й день — відбувається в садибах сільського туризму. Пропоноване меню: курячий бульйон з чігою, торгоня з підливою, угорські солодощі та вино.
Сніданок у 4-й день - відбувається в садибах сільського туризму, звичайний європейський.
Обід в 4-й день – відбувається в Сокирниці в ресторані “Гостинний двір”. Меню: салат, на перше: солянка, бістроган з макаронами, хліб, компот. Вартість 85 грн/особа.
Вечеря у 4-й день — відбувається у гуцульських оселях. Меню: кулеша з гуцульською смажкою (свіжиною), деруни зі сметаною, бринза, чай з карпатських трав.
Сніданок у 5-й день – відбувається у гуцульських оселях. Меню: омлет, налисники з афенами (чорницями), канапки з сиром, чай/кава.
Обід у 5-й день - в ресторані “Згарда” с. Верхній Ясенів (Верховинський р-н). Меню: салат “Овочевий” (помідор, огірок, цибуля), гуцульський борщ, гуцульська кулеша з м’ясом, хліб, чай з трав. Вартість 85 грн./особа.
Вечеря у 5-й день — відбувається у гуцульських оселях. Пропоноване меню: салат з капусти, гуцульський борщ, картопля з м’ясом (жарке), квашений огірок, хліб, узвар.
Сніданок у 6-й день — відбувається в гуцульських оселях. Меню: налисники з сиром, нарізка з ковбаси, сиру, яйця, чай/кава, хліб.
Обід 6 день — відбудеться в кафе “Турист” в м. Яремча. Пропоноване меню: салат, борщ із пампушками, картопляне пюре, котлета, хліб, чай/кава. Вартість 80 грн./особа.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×