Тур в Карпати на один день

Вартість від: 345 грн
Тривалість: 1день
Початок: 08:00

Найближчі дати

12.08.2018Неділя
19.08.2018Неділя
26.08.2018Неділя
02.09.2018Неділя
09.09.2018Неділя
16.09.2018Неділя
Дивитись всі дати

Зверніть увагу!

Вартiсть в складi збiрноï групи - 345 грн/особа.
Виïзд зi Львова: 08:00. Повернення у Львiв: 22:00

Через великий попит просимо бронювати місця заздалегідь! Зараз можна здійснити бронювання на вказані дати: 12.08; 19.08; 26.08.02.09; 09.09; 16.09; 23.09; 30.09. Щоб замовити тур на більш ранню дату, просимо уточнити в менеджера наявність вільних місць.
Тур в Карпати на один день

Цікавий одноденний тур Карпатами – це можливість не тільки подихати солодким та п’янким гiрським повітрям а ще й побачити цікаві місця, які виглядають дійсно казково. 

Отже, подорож розпочнеться у Львові, виїжджаємо о восьмій годині ранку в напрямку Урича, де відбудеться одна з найцікавіших екскурсій по історико-культурному заповіднику «Тустань» та огляд наскельної фортеці. Особливість даного гірського масиву полягає у тому, що він був утворений двадцять п'ять мільйонів років тому! І являє собою гряду із каменів-пісковиків, які є лише у даній місцевості і більше у Карпатах не зустрічаються. Сама фортеця Тустань, що органічно вписалася у природничий ландшафт, була стратегічно важливим об’єктом оборонної лінії на кордоні Київської Русі. За різних часів тут була фортеця і митниця. Центральна частина оборонного комплексу сягала площі у три гектари! 

Тустанська фортеця єдина на теренах України та Європи оборонна споруда домонгольського періоду, що зведена із дерева та збереглася у такому хорошому стані до нашого часу.

Після екскурсії у Тустань ми попрямуємо у Коростів, на обід, у кафе «ОК». Смачна їжа, з можливістю вибору страв за смаком кожного туриста. 
Наступним пунктом подорожі стане село Волосянка. Тут розташований відпочинковий комплекс "Захар Беркут". А на нас чекає гора Високий Верх, куди ми доберемося за допомогою канатно-крісельної дороги. З вершини відкривається захоплююча подих панорама навколишніх гір - Ґорґани, Сколівські Бескиди та Полонинські Карпати. Небо, до якого, здається, можна доторкнутися руками, п'янке повiтря - усе це казка, яка надовго залишиться у Ваших спогадах та на світлинах. 

Далi нас чекає водоспад на рiчцi Кам"янка - один з найкрасивiших на Львiвщинi. Це гiдрологiчна пам'ятка природы, розташована в парку "Сколiвськi Бескиди".

День спливає швидко, залишаючи по собі приємну втому та яскраві спогади. Повернення до Львова, о 22:00.

У вартість входить:

проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

Додатково оплачується:

вхідні квитки в туристичні об’єкти та харчування.
Вартість вхідних квитків:
- вхід на територію наскельної фортеці «Тустань» та музей «історія Тустані»: загальний – 42 грн., студенти, школярі, пенсіонери – 21 грн.;
- підйом канатно-крісельною дорогою “Захар Беркут” на г. Високий Верх: загальний – 120 грн./особа, діти до 12р. – 80 грн./особа, діти до 5р. – безкоштовно.
- водоспад Кам’янка Національного парку «Сколівські Бескиди»: загальний, пенсійний, студентський – 6 грн., школярі – 4 грн.;

Харчування:

відбувається у кафе “OK” с. Коростів, туристи самостійно вибирають їжу (щось на зразок «Пузата хата»). Смачно, швидко, доступні ціни.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×