Софіївка та стежками Великого Кобзаря.

Вартість від: 1245 грн
Тривалість: 2 дні/2 ночі
Початок: 19:30

Найближчі дати

Маршрут

  1. Львів
  2. с. Моринці
  3. Умань
  4. Вінниця
  5. Меджибіж
  6. Львів

Зверніть увагу!

Вартість в складі збірної групи - 1245 грн/особа.
Виїзд зі Львова - 19:30. Повернення - 23:00.

В зимовий період тур не проводиться. Софіївка та стежками Великого Кобзаря.

Подорож по місцях Великого Кобзаря це можливість побачити красу Поділля та один з найкрасивіших парків України – Софіївку.
Тривалість туру складає дві ночі та два дні. Виїзди відбуваються кожної третьої п’ятниці місяця у сезон із травня по жовтень.
День 1.
Отже, екскурсія починається у п’ятницю ввечері виїздом зі Львова комфортабельним автобусом до Моринців. Того самого села, де народився Тарас Шевченко. Тут ми оглянемо хату діда Тараса Григоровича – Якима Бойка. Та на власні очі побачимо красу природи оспіваного у творах Кобзаря рідного краю. 
День 2.
Суботній ранок, після сніданку, розпочнеться екскурсією по Національному заповіднику «Батьківщина Тараса Шевченка». У селі Шевченкове, колишній Керелівці, на подвір'ї хати батьків поета розташований літературно-меморіальний музей, а неподалік, на схилі яру, навіть збереглася могила матері Кобзаря – Катерини. 
Наступною зупинкою нашої подорожі буде Національний дендропарк «Софіївка», що в Умані, який було визнано одним із семи чудес України. Парк заснований на межі XVIII-XIX століть Станіславом Потоцьким на честь його красуні дружини – Софії. Його розміри дійсно вражаючі – 180 га, де ростуть понад 2000 різних видів кущів та дерев з усього світу. І в кожну пору року він по своєму гарний, особливий та вражаючий. Саме тому його варто відвідати в кожний із сезонів року.
Після обіду вирушаємо до міста Вінниці, де відбудуться оглядини світломузичного фонтану «Рошен», який є одним з найбільших у Європі та поселення в готель «Вінниця». 
День 3.
Після сніданку розпочинаємо круїз на катері по Південному Бузі. Надалі ми відвідаємо музей-садибу видатного хірурга-анатома Миколи Пирогова, відомого  вченого, педагога та громадсього діяча. Музей складається з декількох об’єктів: власне будинок, де мешкав Пирогов, музею-аптеки та церкви-некрополя з усипальницею, де і покоїться забальзамоване (за його власним рецептом ) тіло вченого.
Не менш цікавим буде і наступний об’єкт – Меджибіж та його фортеця. Оборонна споруда (XVI-XIX ст.), що розташована на злитті річок Південний Буг та Бужок, вражає розмірами замку з площею у 4 га. Загальна протяжність стін складає від 85 до 130 метрів. Усередині фортеці збереглися руїни палацу Синявських та костелу. 
Також Меджибіж відомий у світі, як місце паломництва хасидів. Оскільки саме тут жив та помер засновник даної течії Баал Шем Тов.
Насичена враженнями та цікавими об’єктами подорож добігає кінця. Після ситного обіду в одному із кафе, ми повертаємося до Львова.

У вартість входить:

сніданок на 3 день подорожі, проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

Додатково оплачується:

вхідні квитки в музеях, харчування (крім сніданку в 3 день).
Вартість вхідних квитків:
- музей Тараса Шевченка в с. Моринці: загальний – 20 грн., студенти і учні – 10 грн.;
- Літературно-меморіальний музей Тараса Шевченка в с. Шевченкове:загальний – 20 грн., студенти і учні – 10 грн.;
- дендропарк “Софіївка” в Умані: дорослі та студенти – 50 грн., діти шкільного віку – 35 грн., пенсіонери – 20 грн., діти до 7 р. – безкоштовно;
- круїз на кораблі по Південному Бузі: дорослі – 50 грн., учні від 11 р. та студенти – 40 грн., діти 5-10 р. – 30 грн., діти до 5 р. – безкоштовно;
- Національний музей-садиба М.І. Пирогова у Вінниці: дорослі – 106 грн. за 3 музеї (гол. корпус – 50 грн., музей-аптека – 20 грн., церква-успальня – 30 грн.); учні та студенти – 53 грн. за 3 музеї (гол. корпус – 25 грн., музей-аптека – 10 грн. , церква-успальня – 15 грн.); дошкільнята – безкоштовно;
- Меджибіжська фортеця: дорослі – 20 грн., учні та студенти – 10 грн.; діти до 6 р. – безкоштовно.

Проживання:

готель у місті Вінниця - 2-х, 3-х, 4-х місні номери з вигодами номері.

Харчування:

(орієнтовні ціни): сніданок – 30-40 грн., обід – 60-70 грн., вечеря 50-60 грн.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×