Найближчі дати |
30.06.2018 | Субота |
04.07.2018 | Середа |
07.07.2018 | Субота |
14.07.2018 | Субота |
18.07.2018 | Середа |
21.07.2018 | Субота |
Дивитись всі дати |
Маршрут |
|

Зверніть увагу!
Виïзд зi Львова - 08:00. Повернення у Львiв - 23:30.
У випадку несприятливих погодних умов чи інших причин, на другий день подорожі замість сплаву по Черемошу можна оглянути музеї Верховини-Криворівні у рамках туру “Гуцулка Ксеня” або піднятися на Говерлу.
Через велики попит, проcимо бронювати мicця заздалегiдь! Зараз можна здiйснити бронювання на наступнi дати: 04.07; 18.07; 21.07; 28.07; 01.08 04.08; 11.08; 15.08; 18.08; 23.08; 25.08; 29.08. Щоб замовити тур на бiльш ранню дату, просимо уточнити у менеджера наявнicть вiльних мicць.
Технічна інформація:
- участь в сплаві не вимагає попередньої підготовки (досвіду);
- чистий час сплаву 2-2,5 години, залежно від рівня води;
- в ціну сплаву входять робота інструктора, оренда спорядження (рафти, весла, жилети, шоломи, прогумовані костюми), транспортні послуги до місця сплаву;
- до і під час сплаву категорично забороняється вживання алкоголю;
- маршрут розрахований на середньостатистичну групу фізично здорових людей;
- детальна інформація щодо одягу, спорядження надсилається окремим листом, тим хто зареєструється на сплав.
Тур Гуцульські Карпати та рафтинг Черемошем
Любите активно відпочивати і дізнаватись щось новеньке про українську культуру? Запрошуємо вас на сплав по Черемошу!
Програма туру розбита на два дні. У перший день ми вирушаємо до Рогатина, де відвідаємо старовинну дерев’яну Церкву Святого Духа (XVII ст.). 1650 роком датується встановлений у храмі іконостас, виконаний у ренесансно-бароковому стилі. На сьогодні він є одним із трьох найстаріших збережених українських іконостасів. Існують перекази, згідно з якими у Церкву Святого Духа приходила на молитву Настя Лісовська – майбутня правителька Османської імперії. Її батько служив тут священиком.
Наступна наша зупинка – Яремче і каскадний водоспад Пробій, що на річці Прут. Яремчанський водоспад є одним з найбільш повноводних у Карпатах. Над ним споруджено 20 метровий міст, з якого відкривається мальовнича панорама. Поблизу водоспаду знаходиться ресторан «Гуцульщина». Ця будівля споруджена з дерева за всіма канонами гуцульської архітектури – без жодного цвяха! Всередині ви побачите багато експонатів народного побуту, наприклад, дерев’яний механічний годинник. Біля ресторану знаходиться сувенірний ринок та літня площадка з видом на ріку Прут. У цій місцині на нас чекає обід.
Далі канатно-крісельною дорогою ми піднімемось на вершину гори Буковель, звідки відкриваються неймовірні карпатські панорами. Ввечері – заселення у готель в селі Поляниця поблизу Буковеля. Для того, аби сповна насолодитись карпатськими традиціями, в готелі на нас чекає гуцульська забава! Гуцульська забава – це найсмачніша народна кухня, запашний чай із цілющих трав, майстер-класи, посвята в гуцули і – багато танців і співів під запальну гуцульську музику.
На другий день туру ми здійснимо сплав по Черемошу – екстремальний і водночас безпечний вид активного відпочинку. Участь у ньому не вимагає попередньої підготовки чи досвіду, оскільки маршрут розрахований на середньостатистичну групу здорових фізично людей. Власне сам сплав триватиме 2-2,5 години – в залежності від рівня води. Вас супроводжуватиме інструктор, оренда спорядження та перевезення на місце сплаву входить у ціну. Річкою ми доберемося до міста Верховина, де наберемось сили під час обіду. У місті є справжня міні-броварня, тому поціновувачі напою зможуть скоштувати живе карпатське пиво. О 23.30 – повернення до Львова.
ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!
Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:
- страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, бануш з бринзою, чай із запашних цілющих карпатських трав, …
- співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”;
- майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
- посвята в гуцули;
- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.
У вартість входить: |
проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі. |
Додатково оплачується: |
вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, участь в Гуцульській забаві, послуги по організації сплаву. Вартість вхідних квитків і організації сплаву: - церква св. Духа в Рогатині: дорослі - 15 грн.; студенти - 10 грн.; діти - 5 грн.; - підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 105 грн., пенсіонери і діти до 12 років – 75 грн.; - послуги по організації сплаву – 300 грн./особа. Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 130 грн. Вартість участі в забаві без вечері – 70 грн. Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 35 осіб, що бажають прийняти в ній участь. |
Проживання: |
готель у с. Поляниця (на курорті “Буковель”), комфортні 2-, 3-, 4-місні номера зі зручностями у номері. |
Харчування: |
Сніданок в 1-й день - можна поснідати вдома або взяти з собою їжу, щоб перекусити під час руху автобуса або під час стоянок. Обід в 1-й день – відбувається в ресторані “Ґражда” міста Яремче і складається з страв: салат з капусти, борщ, картопляне пюре з курячою відбивною, хліб, узвар. Вартість 75 грн. Вечеря в 1-й день – відбувається в готелі під час свята “ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!”. Пропоновані страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, голубці зі сметаною, солодкий почастунок, хліб, узвар. Вартість 70 грн. Сніданок в 2-й день – відбувається в готелі, пропоноване меню: яєчня, домашній круасан (2 штуки), сир, масло, хліб, чай. Вартість 50 грн. Обід в 2-й день – в ресторані “Згарда” с. Верхній Ясенів (Верховинський р-н). Меню: салат “Овочевий” (помідор, огірок, цибуля, сметана), гуцульський борщ (білий буряк, копчені реберця, сметана), кулеша з м’ясом, хліб, чай з карпатських трав. Вартість 80 грн. |
