Сиро-винний тур Закарпаттям

Вартість від: 795 грн
Тривалість: 2 дні / 1 ніч
Початок: 08.00

Найближчі дати

01.08.2018Середа
04.08.2018Субота
08.08.2018Середа
11.08.2018Субота
15.08.2018Середа
18.08.2018Субота
Дивитись всі дати

Маршрут

  1. Львів
  2. Палац графів Шенборнів
  3. Замок Паланок
  4. Берегово
  5. Нижнє Селище
  6. Іза
  7. Міжгір'я
  8. Водоспад Шипіт
  9. Львів

Зверніть увагу!

Вартість: 795 грн/особа - в складі збірної групи. Оплата туру здiйснюється в повному обсязi заздалегiдь перед початком подорожi.
Виїзд зі Львова- 08-00. Повернення - 23-30 ( в зимовий період - 22:30).
Увага!
З листопада по березень, у зв’язку із коротким світловим днем, тур проводиться зі зміненим маршрутом: огляд озера Синевир замінюється на оленячу ферму, купівлю виробів із лози в Ізі, дегустацію унікальної мінеральної води в Келечині та підйом канатно-крісельною дорогою на гору Маковиця в місті Міжгір’я.

Через великий попит просимо бронювати місця заздалегідь! Зараз можна здійснити бронювання на вказані дати: 04.08; 08.08; 11.08; 15.08; 18.08; 22.08; 25.08; 29.08; 01.09; 05.09; 08.09; 12.09; 15.09; 19.09. Щоб замовити тур на більш ранню дату, просимо уточнити в менеджера наявність вільних місць.
Просимо звернути увагу, що з 28.10 по 31.03 вiдбувається змiна маршруту на зимовий перiод.Сиро-винний тур Закарпаттям

Львів ➺ с.Карпати (замок Шенборнів) ➺ Мукачево (замок "Паланок") ➺ Берегове (купання в тармальних водах)➺ Нижнє Селище ( дегустація сира та вина) ➺ Іза (сувеніри з лози, огляд оленячої ферми) ➺ Міжгір'я (підйом по канатно-крісельній дорозі на гору Маковиця) ➺ Пилипець (водоспад Шипіт) ➺ Львів

У вихідні та свята не завадило б влаштувати собі цікаву та ще й смачну подорож. Відправитися у сиро-винний тур Закарпаттям – це дуже хороша ідея. Адже тур дає змогу побачити історичні місця, захоплюючі панорами гір та скоштувати смачні Закарпатські сири, запиваючи їх «солодким трунком» - винами, що, ніби виблискують літнім сонечком.

День 1
Дорога зі Львова приведе туристів спочатку до санаторію Карпати та знаменитого замку Шенборнів. Палац захоплює уяву своїми цікавими архітектурними прийомами, розкішними віконними вітражами на сакральну тематику. Фактично повною його протилежністю є наступний об’єкт подорожі замок «Паланок», що у Мукачевому: масивна споруда, що височіє над по іграшковому затишним містом.
Після двох насичених історичними та мистецькими експонатами об’єктів, варто подумати і про обід. Потому, відвідини міста Берегово та купання у басейні із водою з термальних джерел більш ніж просто доречні. А після приймання водних процедур особливо приємно скуштувати вина.
Опісля оглядин оленячої ферми, відбудеться ночівля в садибах зеленого туризму в Берегівському районі.

День 2
Закарпаття славне багатьма кулінарними блюдами різних народів, що його населяють. Та, достеменно, особливо смачні тут вино та сири. Саме тому наша подорож цього дня розпочнеться поїздкою до села Нижнє Середнє, де буде проведена дегустація сирів місцевого виготовлення. Необхідно відзначити, що уся продукція – екологічно чиста, а сири виготовляються за швейцарською технологією. Рушаємо у подальшу подорож. І наступною нашою зупинкою стане Озеро Синевир – легенда Карпат та його окраса, що ніби коштовне каміння у оправі із зелених лісів, виблискує під гарячим сонцем. Його друга назва «Морське око» таке дивне, таємниче, як і глибини чистої та дуже холодної води у ньому. З озером пов’язано багато оповідей та легенд, а на невеликому острівці посеред його вод, навіть є пам’ятник легендарним Сині та Виру.
Лоза – природний матеріал, що має особливі властивості. Із лози виготовляють плетені вироби різного побутового призначення та роблять меблі. У Ізі є можливість придбати вироби із лози, що виготовлені майстерними руками місцевих мешканців. А далі нас чекатиме підйом на гору Маковиця, що розташована у Міжгір'ї, канатно-крісельною дорогою. У ресторані «Колиба» відбудеться обід.

Після оглядин верхівки гори та панорами, що відкривається із неї, ми відправимося до Келечина, де будемо дегустувати мінеральну воді «Келечинкьска», що має специфічний присмак, оскільки в ній великий вміст заліза. Біля селища Пилипець розташувався один із самих знаних та великих карпатських водоспадів – Шипіт. Фото на згадку на фоні цього дива природи – приємний бонус до намиста яскравих вражень від туру. Наш тур  добігає кінця. І ми повертаємося у зворотну путь – до Львова.                    

У вартість входить:

Проїзд автобусом туристичного класу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

Додатково оплачується:

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, дегустації сиру і вина.

Вартість вхідних квитків:
- замок Шенборна: загальний – 15 грн., учні – 10 грн.;
- Мукачівський замок: дорослий - 40 грн., пенсійне і студентський – 30 грн., діти до 14 років - 20 грн.;
- новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 180 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсiонери за вiком - 140 грн.; діти від 120 до 150 см. – 90 грн., діти до 120 см та учасники АТО – безкоштовно;
- дегустація вин: 60 грн., екскурсія без споживання вина – 30 грн.;
- дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 50 грн.; школярi - 30 грн.
- озеро Синевир: загальний - 21 грн; студентки, школярi - 6 грн.
- оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський - 25 грн., школярі – 15 грн.;
- підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Маковиця (в обидві сторони): загальний - 70 грн., діти до 12 років - 60 грн.;
- водоспад Шипіт: загальний – 10 грн, діти 11-16 років - 5 грн, діти до 10р. – безкоштовно.

Проживання:

В садибах зеленого туризму в Берегівському районі, 2-х та 3-х місні номери з вигодами.

Харчування:

Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою канапки, щоб перекусити під час стоянок.
Обід у 1-й день – у місті Мукачево в ресторані “Рів’єра” та складається з страв лемківсько-мукачівської кухні: салат “Овочеве асорті”, на перше суп "Левеш", на друге торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками в грибному соусі, компот, хліб. Вартість 85 грн./особа.
Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 70 грн./особа.
Сніданок у 2-й день – в садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, лангош з джемом (схожі на оладки), масло, хліб, кава/чай. Вартість 50 грн./особа.
Обід в 2-й день – відбувається у Міжгір’ї в ресторані “Колиба” і складається зі страв місцевої кухні: салат овочевий, юшка з білих грибів, ченахи, хліб, чай з трав. Вартість 95 грн./особа.
Як альтернатива, поруч є інші ресторани на кафе з бойківськими стравами і не лише.

comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×