Зимові гуцульські Карпати та Буковель

Вартість від: 745 грн
Тривалість: 2 дні / 1 ніч
Початок: 08.00

Найближчі дати

Маршрут

  1. Львів
  2. Рогатин
  3. Яремче
  4. Верховина
  5. Буковель
  6. Львів

Зверніть увагу!

Вартiсть в складi збiрноï групи: 795 грн/особа. Оплата за тур здiйснюється в повному обсязi перед початком подорожi.
Виїзд зі Львова - 08:00. Повернення у Львів - 22:30.

Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 25 осіб, що бажають прийняти в ній участь.
Зараз можна здійснити бронювання на наступнi дати:


Тур вихідного дня в Карпати на Буковель

Не прогавте свій шанс гарно відпочити, відвідавши разом з нами зимові гуцульські Карпати та славнозвісний гірськолижний курорт Буковель. Під час туру вихідного дня в Карпати ми поєднаємо цікаві екскурсії, гуцульські забави та активний відпочинок. На вас чекають:
- знайомства з історією, звичаями, культурою одних із найцікавіших людей на світі – гуцулів;
- найвидатніші історичні та природні пам’ятки краю: гуцульські храми, водоспади, річки, мальовничі карпатські пейзажі, гуцульські музеї;
- і незабутня “Гуцульська забава” з музиками, танцями, співами та смачними гуцульськими наїдками.

День 1
Виїзд зі Львова. Перша зупинка відбудеться у Рогатині, звідки родом була всім відома Роксолана, тобто Настя Лісовська. Тут туристи оглянуть дерев'яну церкву святого Духа, що була збудована аж у 1598 році. Та ще багато цікавих архітектурних перлин і інших експонатів, що знаходяться у краєзнавчому музеї.
Після Рогатина нас чекатиме зупинка в Яремче, де оглянемо водоспад та придбаємо оригінальні сувеніри.
Далі буде Верховина, що розташована на берегах річки Чорний Черемош, відома своїми музеями «Тіні забутих предків», де можна не тільки послухати цікаві оповіді , а й сфотографуватися у національних гуцульських строях. У музеї «Хата-стая» ми придбаємо смачну карпатську бринзу. 
Ввечері на нас чекатиме Гуцульська забава, де можна скуштувати страви гуцульської кухні (банош, юшку з біліх грибів та інші страви, випити ароматного карпатського чаю із цілющих трав). Співами та танцями зустріне гостей гуцульська капела «Добвушова тайстра».

День 2
Відвідаємо приватний музей народних інструментів ім..Р. Кумлика, де послухаємо концерт. Решту дня присвятимо активним прогулянкам та катанням на лижах у Буковелі, не забуваючи при цьому насолоджуватися  казковими карпатськими краєвидами.

В кінці дня нас чекає дорога до Львова.

ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!
Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на вас чекають:
- співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”;
- майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
- гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
- страви гуцульської кухні;
- посвята в гуцули;
- і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.

У вартість входить:

Проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

Додатково оплачується:

Вхідні квитки в туристичні об’єкти, харчування, участь в Гуцульській забаві.
Вартість харчування від 45грн. до 70грн.

Вартість вхідних квитків:
- церква св. Духа в Рогатині: дорослі - 15 грн.; студенти - 10 грн.; діти - 5 грн.;
- музей “Тіні забутих предків”: загальний, пенсіонери і студенти – 20 грн., діти 12-17 років - 15 грн.; діти 6-11 років - 10 грн.
- музей “Хата-стая”: загальний, пенсіонери і студенти – 20 грн., діти 12-17 років - 15 грн.; діти 6-11 років - 10 грн.
- екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний і студентський – 25 грн., діти – 20 грн.;
- підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 105 грн., пенсіонери і діти до 12 років – 75 грн. в обидві сторони.

Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 140 грн.
Вартість участі в забаві без вечері – 70 грн.Проживання:

В приватних садибах зелёного туризму.

Харчування:

1-й день: обiд - відбувається в ресторані “Карпатські зорі” міста Яремче і складається з страв: салат з капусти, борщ, картопляне пюре з курячою відбивною, хліб, узвар. Вартість 70 грн.; вечеря - відбувається в музейному комплексі “Хата-стая” під час свята “ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!”. Пропоновані страви гуцульської кухні: гуцульський білий борщик (білий буряк, копчені реберця, сметана), кулеша з грибами, гуцульські книші, будз (гуцульський сир), овочева нарізка, хліб, чай з карпатських трав, весела карпатська водичка. Вартість70 грн./особа.

2-й день: снiданок - відбувається в садибах, пропоноване меню: омлет, налисники з афенами (чорницями), канапки з сиром, чай/кава. Вартість 45 грн.; обiд - відбувається у закладах громадського харчування гірськолижного курорту “Буковель” на власний смак і вибір туристів.
comments powered by HyperComments

Оформити заявку

×